, LG Newsy Samsung

Samsung rusza z reklamą Galaxy S8, bo boi się sukcesu LG G6

Fot. PhoneArena

Fot. PhoneArena


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mcio

  Ty o tym wiesz, ja też, ale są setki a może tysiące osób, które mają to gdzieś. A jedyne co ich interesuje to mieć nowy telefon przed innymi. To tak samo jak w przypadku iphona. Tak jak napisałem wcześniej, LG zaszalało z ceną, bo mogło, bo są pierwsi z tegorocznym flagowcem i żerują na nieświadomości konsumentów. Uwierz mi, cena G6 w drugiej połowie kwietnia będzie już niższa o jakieś 15-20% od ceny startowej a co zrobi typowy Kowalski? Oczywiście kupi tańszy, „bo po co płacić 1000 więcej za Samsunga jak LG to też nowość i nawet podobny” Jesteś świadomym klientem, więc tego nie kupisz, ale ludzie nie interesujący się rynkiem mobilnym mają gdzieś czy tam jest snap820 czy 835. Dla nich ma działać płynnie i tyle.

  • xone

   Zgadzam się z kolegą … ale zauważ że jest również niemałe grono które orientuje się w temacie. Klientów należy pozyskiwać na wszystkich płaszczyznach, tym bardziej po zaliczeniu wpadki ze sprzedażą G5. Chyba że LG nie zależy na tym i mają typowego Kowalskiego w … LG powinno naprawdę dobrze wykorzystać czas do pojawienia się w sprzedaży S8 i Sony XZP, ponieważ po ukazaniu się tych telefonów na rynku LG ma naprawdę pozamiatane … chyba że zejdzie mocno z ceną w dół 🙂 Procki w telefonach to podobnie jak procki w komputerze, jeśli operujesz Windows, Office, Net, jakiś film oraz słuchanie muzyki to nie jesteś wstanie stwierdzić co za procesor masz 🙂 Tak samo telefon, jeśli wykorzystujesz go standardowo to czy snap820 czy snap835 nie ma różnicy.

 • Mcio

  Wszyscy czepiają się zeszłorocznego procesora w telefonie LG,ale różnica w wydajności dla przeciętnego użytkownika będzie niezauważalna. A to że cena na starcie jest wysoka, jest rzeczą normalną, podatek od nowości. Przewagą LG jest to, że koszt produkcji jednego egzemplarza G6 jest o wiele niższy niż w przypadku S8 właśnie ze względu na zastosowanie zeszłorocznego procesora. Tak więc spodziewałbym się znacznej obniżki ceny G6 zaraz po premierze telefonu Samsunga.

  • xone

   bo LG rozczarowało … zeszłoroczny procesor powinien skutkować ceną niższą na starcie, dodatkowo sprawę komplikuje kastracja układu DAC i ładowania indukcyjnego. Jak ma konkurować z S8 i XZ P które w podobnym przedziale cenowym oferują wiele więcej. Więc podatek od nowości powinien być równomierny do wyposażenia G6.

 • John

  Pytanie mam czy jest aktualizacja na s7 edge w sieci Plus ?

 • And

  Ale samsung nie boi się o rynek europejski tylko koreański. I tam są reklamy. W Europie LG zaliczy kolejny nokaut ze strony samsunga. Nawet samsung nie musi się reklamować.

 • stary major

  Największym atutem LG był czas, a dokładniej możliwość szybszego wprowadzenia G6 w stosunku do S8 na rynek. Niestety LG tego atutu nie wykorzystał.

 • Jimmyq

  LG zachwyca się sprzedażą w Korei ale globalnie będzie słabiutko. Czekam na półroczny raport i sprawozdanie finansowe, gdzie wszystko się wyjaśni. Liczyłem na G6 bo lubię telefony LG i pora zamienić wysłużony G3 ale przy takim potraktowaniu Europy podziękuję.
  Cena na start w PL powinna być max 2999. I tak drożej niż premiera G5 a sporo taniej od SGS8. Marketingowcy z LG powinni stracić robotę… G5 globalnie, V10 i V20 pierw USA i Korea a teraz kastrat G6.
  LG Mobile podzieli los HTC

 • Beaviss

  Kolega Xone, ma rację, szkoda tego G6, bo wygląda świetnie, ale polityka LG nie daje mu szansy na rynku EU, a miało być tak pięknie jeszcze kilka miesięcy temu

 • xone

  a czym niby G6 ma zagrozić S8? parametrami a może jakością podzespołów a może ceną? Jedyne co ją wyróżnia to podwójny aparat i kastracja z kilku ważnych podzespołów. Nie powiem wygląda ładnie ale już na starcie polityka LG zniechęciła pewne grono klientów którzy byli zainteresowani tym urządzeniem …

  • Edi

   W Korei nie jest wykastrowany i ma bonusy warte 380$.

   www.gsmmaniak.pl/66738…daz-korea/

   • xone

    no właśnie … i tu jest problem. LG dla siebie zrobiła fajny telefon a dla nas kastrata. Koreański rynek zdobędzie, ale u nas szału nie zrobi. W podobnej cenie wkroczy S8 i pozamiata … dodamy spóźnionego Sony XZP i zapowiada się ciekawy pojedynek 🙂 Kto zwycięży? Kto zdobędzie większą klientele … czas pokaże …

    • Edi

     Nie trudno się domyślić że zwycięży iPhone 7S


reklama