, HTC Telefony Testy Windows Phone

Test HTC Radar – niezły smartfon z WP 7.5

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Cichy

  Kupiłem ten tel 2 dni temu i jak na razie jestem mile zaskoczony.Największą zaletą jak i ….wadą jest system operacyjny czyli MANGO. System ten jest bardzo intuicyjny i nawet laikowi nauczenie się podstawowych funkcji zajmie godzinę. Z drugiej strony jednak zawiera on wiele ograniczeń w porównaniu z konkurencją.Mam iPhona 4 i HTC Wildfire S na Androidzie. Zdecydowanie najlepszym systemem jest iOS ze swoim App Storem po prostu tu za darmo jest to za co w Marketplace trzeba płacić.Natomiast sukces Androida był dla mnie zawsze zagadką,mają 75% rynku.Panuje w nim jeden wielki chaos i tak bym tłumaczył przyszły sukces telefonów z Windows Phone 8.

 • damian

  6,54GB pamięci dla użytkownika czyli nie wliczamy systemu operacyjnego ,zainstalowanych fabrycznie programów?

 • endorse

  czy ktoś wie może w jaki sposób rozpoznać jakiego producenta jest matryca w radarze?

 • kokololoporogoro

  Recenzja jest ok, ale bieda jaka bije od marketplace zabija ten system operacyjny. Krzysiek i tak napisał pochlebnie mimo że jako jeden z niewielu nie boi sie krytykować.

 • qwerty

  @redd dzwonek możesz ustawić poprzez jedną z wiele aplikacji z markeplace, klawiatura jak dla mnie jest wygodna a mały nie jestem mam 180cm wzrostu… widok czatu jest o wiele lepszy niż tradycyjny, bt działa normalnie, nie tylko ze słuchawką. Profile są w postaci zwykłego i samolotowego. Teoefon wyciszamy poprosu do 0 i tyle. Po co Ci więcej profili? One się dublowały…

  Dla mnie wadą jest mało aplikacji działających w trybie wieleozadaniowym. Tak samo Marketplace jes dość ubogi… mało polskich aplikacji, prawie zero dobrych darmowych gier. Co ciekawe, gry które są darmowe w Android Market, w Marketplace są płatne i o ponad 10zł… Słaba jest też przeglądarka inernetowa- nieinuicyjna i źle rozwiązano dodawanie zakładek.

  Reszta to sama przyjemność- system działa płynnie i stabilnie- jest to pierwszy produkt microsofu który się nie zacina 🙂

 • reddd

  Właśnie sprzedałem. System super a dla mnie ma podstawowe wady to: brak profili, brak możliwości ustawienia swojego dzwonka na sms/budzik/kalendarz, brak możliwości przełączenia widoku sms z czatu na zwykłą konwersację, bardzo małe czcionki w sms, BT tylko ze słuchawką, słaba klawiatura w smsach chodzi o wygodę pisania w waveII np dużo lepiej na dodatek nie wykorzystany cała szerokość ekranu co widać nawet na tutejszych fotach.

 • qwerty

  Jakoś nie widzę wielkiej różnicy między radarem a moim Mozartem… Poza ceną- Mozart jest 2 razy tańszy… Po co przepłacać? Dla wyświetlacza o 0.1 cala większego?

  • masterlatek

   Zmieniłem mozarta na radara
   Radar działa ciut szybciej,mimo mniejszej matrycy robi ostrzejsze fotki.
   Wideo rejstruje bardziej wyraźne,nie gubi ostrości i szybko ją łapie.
   Posiada diode led której można używać jako latarki,oraz ma pojemniejszą baterię.
   Jednak gorzej lezy w dłoni,mozarta można bez problemu obsłużyć jedną reką w radarze jest nieco trudniej.


reklama