, Promocje

Promocja w Gearbest – codziennie nowe zniżki i kupony rabatowe (marzec 2017)

Gearbest-promocja-16

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • o_0

  A co na to polski dystrybutor Xiaomi? Zrobi jakąś promocję?

  • Joker

   Hahahahaha.Polski dystrybutor. Dobry żart…

  • Master yi

   x-kom ma procmocje na Xiaomi www.x-kom.pl/xiaomi

 • m4

  Dobry chwyt z tymi promocjami jak w każdym chińskim sklepie. Oneplus 3T 64GB za 449,99$, a regularna cena w tym momencie wynosi 1032$ czyli ok. 4200zł 🙂 jakiś ponury żart i to niby jeszcze przy ok. 50% zniżce, a tymczasem wg. tej tabeli dzisiaj jest 29%. Podobnie zresztą jest z Xiaomi mi5s, który jest wart znacznie mniej niż tutaj po promocyjnej cenie. Przykładów można wymieniać bez końca, w związku z powyższym nie wiem po co to w ogóle tutaj zamieszczać skoro każdy kto jest trochę w temacie (a tym bardziej redakcja) wie, że to nie są dobre ceny nawet i po tej niby promocji.

  • Jajcarz

   Popieram, proponuje wywalić artykuł bo ceny żałosne. Mi5 64 gb rzekomo regularna cena 710 dolców, kpina. Po „rewelacyjnej” obniżce już „tylko” 330. Jaja

   • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

    Ceny się stale zmieniają – niekiedy kupon daje sensowną wartość, innym razem nie. Warto też zwracać uwagę na cenę w ramach Flash Sale – zwykle jest korzystniejsza niż ta sama oferta, ale z kuponem (w wypadku Mi5 64 GB, w chwili pisania tych słów cena wynosi 250 USD, podczas gdy kupon nic nie daje, bo już jest przeterminowany 🙂 ). Stąd też nie warto się od razu zniechęcać – od czasu do czasu polecam zajrzeć i sprawdzić, jeśli polujesz na konkretny produkt – może uda się znaleźć coś sensownego.

    • kemp

     Nie wiem dlaczego, drogi Redaktorze, upierasz się przy tym. Chińczyki walą ściemę z tą promocją i trzeba być naprawdę mocno niezorientowanym, żeby się na to nabrać.
     Gorzej, jeśli ktoś w ten sposób ulegnie dezorientacji – wtedy dokładacie do tego swoją cegiełkę. A chyba aspirujecie do miana portalu sprzyjającemu użytkownikom a nie sprzedawcom?

 • lol

  A jak to zamówić u nich?


reklama