Jeżeli wciąż nie znudziliście się napływającymi zdjęciami i krótkimi filmikami, ukazującymi Samsunga Galaxy S8 i S8+ to mamy kolejne, na które warto zwrócić uwagę.
Wygląda na to, że Samsung ma już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik. Nic dziwnego, bowiem premiera Samsunga Galaxy S8 i S8+ ma nastąpić już pod koniec tego miesiąca, zaś od 10 kwietnia ruszy przedsprzedaż nowego flagowca Koreańczyków.
W sieci dostępne są już zdjęcia i filmiki (co prawda zwykle bardzo krótkie), przedstawiające smartfon pozbawiony głównego przycisku. Zdążyły pojawić się również obrazy porównujące Galaxy S8 i S8+ z Galaxy S7 Edge. Jako, że mamy nowy tydzień – w Internecie dostępne są kolejne fotografie z przyszłym flagowcem. Tak naprawdę nie dowiadujemy się z nich niczego nowego. Potwierdzają jedynie to, co zdążyliśmy już zobaczyć w poprzednich doniesieniach.
Na obrazach bardzo dobrej jakości widoczne są wszystkie boki Samsunga Galaxy S8, który włożono w ochronne etui. U dołu pojawi się główne złącze USB-C, głośnik, mikrofon oraz mini-jack, zaś na górze slot na kartę SIM i microSD. Po bokach ulokowane zostały fizyczne przyciski kontrolujące np. głośność smartfona.
Widoczny jest także jeden dodatkowy przycisk, który wciąż pozostaje zagadką. Wielu uważa, że jego naciśnięcie będzie aktywowało Bixby’iego, czyli asystenta głosowego nowego flagowca. Jak będzie w ostateczności – przekonamy się wkrótce. Wierzę, że jeszcze przed oficjalną prezentacją, która odbędzie się pod koniec marca.
Źródło: SlashLeaks
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…