, Newsy Qualcomm Technologie

Czym zaskoczy nas Snapdragon 660, 630 i 635?

fot. Qualcomm

fot. Qualcomm

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://kupa.pl azor

  dokładnie, cyferki i tyle a system ?

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

   Przez ostanie pół roku miałem w ręku kilkanaście telefonów z Androidem i jakoś nie widzę, by system jako taki zawodził. Wszystko zależy od konkretnego przypadku, producenta i nakładki.

 • http://besttorrent.org hades

  Nowy proces technologiczny , mniej prądu, nowe benchmarki, nowe cyferki, nowe bajery? a android jak chodzi tak chodził(nowe cyferki) i tyle!! Marketing i trzepanie kasiory. Wiadomo gimusom pewnie sie podniesie w portkach jak porównaja 650 vs 660 i wyjdzie 10% szybszy i 2% oszczędniejszy…….ŻENADA!!

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

  Snapdragon 660 zapowiada się naprawdę świetnie, ale pewnie będzie dostępny w smartfonach za ok. 2000 złotych (i pewnie wyżej), nie wliczając niektórych chińczyków.

  • Macieyla

   Nic tu świetnego i do podniecania się nie widzę. Tak jak koledzy niżej napisali. Jest to łojenie ludzi i tyle. Kolejny pretekst do podniesienia cen tych zabawek i wyciagniecia wiecej kasy za to samo. Ciekawy jestem czy ten swiat to juz totalnie zmierza do zaglady ludzka glupota czy ludzie sie w koncu przebudza. Tak jak dzis konsument jest tepy i daje sie loic tak nie byl nigdy, a w europie w szczegolnosci.

   • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

    Wszyscy by chcieli, żeby nowe technologie były rozdawane za pół darmo, ale niestety nie ma tak dobrze.
    Nie chcę nikogo oceniać po tym, że wydaje swoje pieniądze tak, jak uważa za słuszne. Mnie trend podnoszenia cen też niespecjalnie się podoba, ale większość to akceptuje jak widać.


reklama