, Apple Newsy Smartfony

Z niektórych iPhone’ów 7… odpada lakier

fot. adamt89, Apple forum

fot. adamt89, Apple forum

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adamo1139

  Zachowanie Apple to żart, ale do przewidzenia. Jeśli ktoś ma taki problem, proponuję skorzystanie z rękojmi, produkt ewidentnie ma wadę fabryczną. Nie wiem, jak ktoś może lubić tą firmę, zachowuje się jak najgorsza możliwa korporacja – nasz produkt jest wodoszczelny, będziemy go reklamować jako wodoszczelny, ale jak się okaże, że jakaś sztuka nie jest wodoszczelna, to twoja wina.

 • Kerto

  Platfus, też się rozrzewniłem nad naszymi czasami. Mamy wklejone baterie w telefonach, tabletach czy laptopach i w sklepach słyszymy, że to dla nas lepiej i bezpieczniej a serwisy takie jak gsmmaniak nie widzą w tym problemu i w testach rzadko kiedy wspominają ten fakt. Mamy sędziów, którzy bandziorom przyznają 200 tys zł odszkodowania za złe powietrze w więzieniu a rodzinom, które żyją w podobnych warunkach zabierają dzieci. Albo w sklepie słyszmy (na własne uszy), że „to masło jest już nie dobre bo go nie reklamują w tv”. Wszechogarniająca bezmyślność, chciwość i egoizm! Z ajfona odpada farba? To nowy trend, tak ma być. Jutro farba będzie odpadała ze wszystkich telefonów.

  • Platfus

   Smutne.

 • Platfus

  To jest znak czasu – wszechobecna tandeta za coraz większą kasę. Palące się smartfony, odpadający z nich lakier, szkła przednie rysujące się pod paznokciami.
  Rdza na trzyletnich samochodach, skrzynie biegów których zaraz po gwarancji nie daje się naprawić, opony zużyte po 20 tys. km.
  Eksplodujące pralki, t-shirty rozciągnięte po dwóch praniach, jednorazowe buty.
  Tylko polityków i prokuratorów coraz więcej.
  I bogaczy co to w dwa lata zbijają majątek na całe życie.
  Ech……

 • Paweel

  Konkurs od Apple.
  Zdrapka ZDRAPHONE
  Znajdź pod lakierem 3 takie same symbole. Wygraj jabłko. 🙂
  Zdrapałeś i nic, graj dalej.

  • Blazej UK

   iZdrapka. Hahahaha dobre ja wole jedna nie próbować.

 • Blazej UK

  Mam czarna matowa wersje od listopada i jak narazie nic nie odpada. Zobaczymy jak będzie dalej.


reklama