niedziela, 6 listopada 2011, Adrian

Jaka przeglądarka na Androida?

dolphin
 • m0ncld

  Ja uzywam dolphina hd i jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko wyglada tak jak na komputerze, do przegladania uzywam tylko wifi wiec liczba sciagnietych danych mnie nie interesuje zbytnio. Dodam tylko ze wlasniectenckomentarz pisze z owej przegladarki 🙂

 • res

  Tylko na skyfire strony wyswietlaja sie normalnie -jak w kompie

 • Galomaniak

  Ja używam obecnie Opery Mobile. Taka zaszłość po WM, jednak wersje przed 10 były nie do używania na Androidzie. Opera Mini jest świetna, gdy jesteśmy w zasięgu EDGE – główna różnica między nią a Mobile, jest ograniczona obsługa javascriptu (po stronie serwera Opery, czyli każdy klik, to przeładowanie strony).

  Firefox – unikać jak ognia. Chyba, że chce się na high-endowym telefonie poczuć jak na i5700…

  Ciekawą przeglądarką jest Dolphin Browser – mi przeszkadza jednak zarządanie kartami, które jest o niebo lepiej zrobione w Operze (zdarza się mi mieć otwartych po 20 kart). Trzymam jako zapasową przeglądarkę.

  Skyfire testowałem jakieś 3 miesiące temu. Na Androidzie działa mniej więcej tak samo jak działała na WM. Czyli masakra, jednak mniejsza, niż w przypadku Firefoxa.

  Ciekawostka: Opera Mobile na Windowsa Mobile to pierwsza mobilna przeglądarka, która nie wyświetlała szachownicy. Kumplowi na iPhonie się wyświetlała (3G, albo 3GS), a na starym Kaiserku nie było ;]

 • skandal

  Z moim pakietem danych 100MB z lejkiem/miesiąc tylko Opera Mini. Flash nie jest mi potrzebny a kompresja 1:10 i szybkość wynagradzają gorszą jakość obrazków (jeśli takową sobie ustawimy w konfiguracji), czy też brak możliwości ściągania z serwisów typu rapidshare. Całkiem nieźle radzi sobie też z lejkiem, a że nie „szaleję” to naprawdę rzadko zdarza mi się przekroczyć na niej limit.

 • Miro0

  Mi najbardziej przypadła do gustu przeglądarka Dolphin Browser Mini. Szczuplejsza wersja Dolphin HD, która działa lepiej na słabszych urządzeniach, a moim zdaniem oferuje więcej niż Opera Mini.


reklama