Zapraszamy na naszą relację z targów MWC 2017 z Barcelony.
Bądź na bieżąco. Nasz maniaKalny raport z MWC 2017.
Jeden z gruzińskich serwisów donosi, że na targach MWC 2017 Sony zaprezentuje aż pięć smartfonów, w tym flagowca ze Snapdragonem 835, nawet 6 GB pamięci RAM i nowym aparatem Sony IMX400.
Sony wybiera się do Barcelony na targi MWC 2017, zapowiadając konferencję na 27 lutego. Nie wiemy jeszcze na 100%, co Japończycy chcą na nich zaprezentować, ale z pomocą przyszedł nam jeden z gruzińskich serwisów. Niestety, wszystko wskazuje na to, że podane przez niego rewelacje mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.
Według Review.ge, na MWC 2017 Sony zaprezentuje smartfony Sony Xperia o poniższych nazwach kodowych i konfiguracjach:
Opinie co do powyżej wymienionych smartfonów będą zapewne różne, ale radziłbym traktować te informacje z naprawdę dużym przymrużeniem oka, ze względu na ich źródło, które nie jest niestety do końca wiarygodne. Warto bowiem zauważyć, że nawet szef działu mobilnego HTC twierdzi, że na MWC 2017 nie poznamy żadnego flagowca ze Snapdragonem 835 (takim ma być rzekomo Xperia Yoshino), a tak wysoko postawiona osoba zapewne dobrze zna plany i możliwości swoich konkurentów, przez co jest bardziej wiarygodnym źródłem.
Jakie smartfony Sony może rzeczywiście zaprezentować na MWC 2017? Jak na razie możemy przyjąć, że będą to Xperia G3112 i Xperia G3121, które identyfikuję jako modele Xperia XA i Xperia XA Ultra na 2017 rok, choć rzecz jasna mogę się mylić.
Źródło: Review.ge
Zapraszamy na naszą relację z targów MWC 2017 z Barcelony.
Bądź na bieżąco. Nasz maniaKalny raport z MWC 2017.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…
POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…
Jaki uchwyt samochodowy marki Xblitz warto dzisiaj kupić? Sprawdzam wybrane modele i szukam najciekawszej propozycji…
Xiaomi 16 zapowiada się na ideał kompaktowego flagowca. Z przecieków wynika, że nowy smartfon otrzyma…
Wygląda na to, że coraz pewniejszym jest premiera tego ciekawego urządzenia. Składany Apple iPhone Fold…
Do premiery "nowej generacji" flagowców, które będą wyposażone w nowego Snapdragona, pozostało jeszcze trochę czasu.…