, Android Google Newsy

Google w końcu zaczyna testy najważniejszej funkcji Sklepu Play

fot. Pexels.com

fot. Pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  Zobaczymy jak to będzie się używalo na co dzień. Może to być ułatwienie jak chcemy na szybkiego sprawdzić które wino jest dobre i nie musimy do tego ściągać aplikacji i się rejstrowac tylko chcemy to zrobic w sekundę. Albo zapłacić za parking.

 • Wojciech

  @100000 Wiesz co? Poruszyłeś istotną także dla mnie kwestię, zauważ jak są skonstruowane największe portale – jakie są trendy? Zamiast stron(pozwalających ocenić czy warto jest się zapuszczać w poszukiwania) jest albo odświeżanie przy przekroczeniu granicy końca strony, albo jeszcze gorzej trzeba klikać na strzałeczkę, co ciekawe – wyświetlająca tylko kilka powiedzmy filmów na YT no i przeszukaj tak kanał gościa co ma powiedzmy 300 filmów skoro playlisty nie ma? Dla mnie od początku było jasne, że celem jest zniechęcenie do komentowania czy jakichś dalszych poszukiwań – masz oglądać tylko to co jest „na czasie” i tylko to co jest popularne, odpowiadać komentarzom – z jak największą ilością łapek(po to je wprowadzili), bo za to są pieniądze, za komentarz autora i wyświetlenia filmu autora, Twój udział nie ma żadnego aspektu biznesowego, Ty jesteś tylko głupim odbiorcą treści, Twoje komentarze zysku nie przynoszą, a autora – autorowi i partnerom – jak najbardziej, dlatego można poddać w wątpliwość funkcję komentowania gdy film ma 1000 komentarzy i chciałbyś przejrzeć je wszystkie a nóż poznać i dołączyć do ciekawej dyskusji, ale nie… po odświeżeniu masz max. 30 komentarzy! Zanim się naklikasz, stracisz ochotę na cokolwiek…

 • https://plus.google.com/105410437546460923301 100000

  Wcześniej by ocenić aplikacje klikałem na gwiazdki i niżej wpisywałem opinie .
  Teraz klikam na gwiazdki muszę przewinąć do następnego ekranu żeby napisać opinię ….mega usprawnienie. Czy tam w gg siedzą kretyni? Nie wiedzą co robić więc dają Takie pseudo ułatwienie. Bez sensu. A dalej by wejść w swoje zainstalowane aplikacje muszę wysuwać z boku muszę kliknąć na jakąś opcję gdzie to powinno być wejście z głównego panelu. Ech…

 • Navarro

  Obawiam się niestety że możesz mieć rację Wojciech.

 • Wojciech

  Stało się to co wywróżyłem z fusów – apki będą przypominać strony internetowe, tyle to z tego bycia „smart” tych telefonów… ja akurat stron internetowych nie cierpię, uważam, że to jakiś relikt zeszłego wieku, jakieś serwery, jakieś hostingi, jakieś domeny płatne zazwyczaj, dno jak dla mnie, czekam aż ktoś zaprezentuje projekt Internetu 3.0, skupionym na jak najprostszym pozyskiwaniu treści, platformie komunikacji i wymiany poglądów i niezorientowanym na czyjeś osobiste ambicje webmastera, kompletnej straty czasu, którą hakerzy pojęli już dawno temu….

  • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

   Aplikacje to też hosting czyli serwery. Teraz strony to prawie aplikacje tylko webowe tylko są wczytywanie przez przeglądarke (strimingowana jak muzyka) tylko wtedy jak jej potrzebujesz. Aplikacje leży na twoim telefonie jest jak plik na dysku.

   • Wojciech

    Właśnie to mi się nie podoba, nie każdy chce być non stop podłączony do sieci…


reklama