, Android Google Pierwsze wrażenia Sony Ericsson Telefony

SE Xperia Active – pierwsze wrażenia

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • gość

  Jest kilka rzeczy do którzych mogę się przyczepić w tym telefonie. Zacznę od najbardziej irytującej. Gdy telefon trzyma się w pozycji poziomej i np. rozmawia z kimś przez GG zdarza się, że gubi zasięg wi-fi. Poza tym miał być odporny na wszystko, a ja na ekranie mam co prawda małą ale dość głęboką rysę (nawet nie mam pojęcia skąd się wzięła, bo dbam o swoje rzeczy, najwyraźniej porysował się w kieszeni, co nie powinno mieć miejsca, i wiadomość dla hejterów – odkleiłem folię z wyświetlacza). Obsługa mokrym palcem w ogóle nie działa, wystarczyło tylko kilka kropel wody na ekranie i telefon zwariował, co nie miało miejsca w moim iPodzie touch 4g. A wiecie co jest śmieszne? W telefonie wszystko odpornym po jakimś czasie zaczęła skrzypieć klapka od baterii, zresztą jak w każdym telefonie Sony Ericssona… Denerwuje mnie również system – Android. To do niczego się nie nadaje, nie umie w ogóle zarządzać procesami (wyłączysz jakiś to on i tak za chwilę z powrotem się włącza), ciągnie dużo baterii, jest zbugowany. Jak by nie te wszystkie mankamenty telefon byłby świetny.

 • WhiteBerry’s

  Telefonik mam. Działa sprawnie, nie ma większych problemów. Choć musze przyznać, że czasem „coś kliknę” i naglę patrz i zżarło mi cała kasę z karty ^^ .Ale to chyba moja wina ;3

  Wielką wadą jest metalowa obwódka dookoła ekranu. Nie wiem jak u was, ale przy potrójnym spotkaniu z chodnikiem (wooo,masz nowy telefon, poookaż!* bam!) jest prawie cała wyszczerbiona :/
  Ekranik choć odporny na zarysowania paznokciem, nie odporny na zarysowania piaskiem :/ czyli uopadek na chodnik z piaskiem=miniryska.

  Zdjęcia nienajlepszej jakości, słaby zoom. Ale dobrze się prezentują nawet na komputerze ! Fily też są OK ;3

  Wygodna jest funkja reagowania na mokry palec-naprawdę często się przydaje, zwłaszcza, że często jeżdze rano na rolkach z psem i nie zawsze świeci słoneczko ^^

  Spotkania z wodą mu niestraszne. (przetestowane)

  Odtwarzanie muzyki i filmów? Genialne! Świetna płynność ;3
  Muzyka-bardzo dobre basy ;3

  Internet szybko chodzi (porównywałam z HTC Wildfire czy jak to tam, ta sama sieć i zasieg[WiFi] a mój ciagnął szybciej)
  Generalnie przetestowałam telefonik tak jak ja używam wszystkich telefonów (czytać: to-tylko-telefon-nic-chyba-sie-nie-stanie-jak-walnę-nim-o-ścianę)

  Z telefonu jestem meega zadowolona, choć muszę ejszcze napisać WAŻNĄ RZECZ

  Nie wiem jak u was, ale słuchawki od telefonu nie nadają sie do np.mojego komputera i ipoda shuffle-dźwięk się „rozjeżdża”
  n

 • http://jonnychemical69.blogspot.com/ Jonny_Chemical

  Podobny ale Xperii mini II !

 • needmoney

  Fajny telefon ale nie za taką cenę max. to 1kzł.
  Dopiero jak będzie dostępna w promocja opów to wypłyną tańsze na allegro i ceny zaczną spadać a tak to niema co się łudzić na gwiazdkę nie staniej.

  Ciekawe czy tani będzie Samsung S5690 Galaxy Xcover, mimo zapowiedzi na październik coś o nim nie słychać, bo jak też policzą 50% ekstra za obudowę ?


reklama