, Android Gry i aplikacje Newsy

Na tych smartfonach WhatsApp i Telegram przestaną działać

fot. Telegram

fot. Telegram

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Macq

  Żałosne! Weź Pan kliknij, weź Pan kliknij! W tytule „smartfony”,a tak na prawdę chodzi o pewne systemy i ich wydania. Ale każdy przecież kliknie, czy może to o mój smartfon chodzi.

 • ktosiowaty

  Ciekawe czy ten argument wystarczy abym zmotywował żonę do zmiany telefonu. Ma Xperie Tipo i WA do komunikacji z rodziną. Z telefonu jest zadowolona więc może się obrazić na WA i wróci do SMSów.

  • Archi

   Jeśli to tylko ten argument to obawiam się nie wystarczy. Dla Niej się nic nie zmienia xperia to po może mieć andka 4.4

 • Kasia

  Ja mam 4.1 (xperia L)…więc są jeszcze osoby które korzystają że starszego andka 😉

 • Wiko

  Na szczęście nie kożystam z tych apl8kacji, ale wątpię by ktoś kupił nowy telefon tylko dla tego że aplikacje od Facebooka nie działają.
  Mnie taka polityka nie przekonuje i jakby mi moje apl8kacje przeztały działać to ze złości kupiłbym telefon klawiszowy.

 • orzelek77

  Taka polityka jednak dziwi. Dlaczego programy które działają teraz mają nie działać bo firmie która je wydała tak się zachciało nawet w ograniczonym zakresie? Może dla tego żeby zmusić ludzi do kupna nowych telefonów?

  • abc

   Gdybys dzisiejszym deweloperom dal hardware z czasow misji Apollo i powiedzial lecimy np na Ksiezyc to powiedzieliby, ze sie k..wa nie da 🙂 Tak bym to podsumowal. W latach 60/70/80 tych dokonywano cudow majac ograniczenia jezeli chodzi o rozmiar pamieci RAM. Mimo tego inzynierowie potrafili uzywajac roznych sztuczek obchodzic te problemy. No, ale do tego trzeba miec prawdziwy talent. Slowo optymalizacja softu jest dzis obce. Wiekszosc deweloperow kladzie lache uwazajac, ze kompilator sobie poradzi 😉


reklama