, Android Gry i aplikacje Newsy

Wielki klasyk twórców GTA trafił na urządzenia mobilne!

fot. Rockstar

fot. Rockstar

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Synthes

  Chyba aplikacji nie da się pobrać bezpośrednio na kartę, najpierw należy pobrać to na telefon, następnie na kartę. Co do przenoszenia, zależy to od dewelopera danej aplikacji, czy pozwoli on przenosić aplikację na kartę. Zazwyczaj z „lekkimi” aplikacjami da się to zrobić, z grami może być już trudniej. Jeżeli natomiast posiadasz Androida 6.0 to nie musisz się tym martwić – ta wersja wprowadziła bowiem symulowania pamięci karty jako wewnętrznej, np. jeżeli posiadasz smartfon z 32GB pamięci wewnętrznej i kartę 64GB, to razem dostaniesz 96GB pamięci wewnętrznej.

 • Marek

  bardzo prosze o szybką odpowiedz, zupelnie nieznam sie, od niedawna ma telefon smartphone, czy jak kupie karte pamieci to aplikacje z telefonu moge przeniesc na karte? np. gry z google play sciagam wtedy na karte nie do pamieci telefonu a na karte ?
  a jak np. mam juz zainstalowane aplikacje , np. mam tindera 🙂 to jak wsadze karte moge to przeniesc na karte ? czy to co juz jest musi byc w telefonie ? czy mozna na karte ?bardzo prosze mi wyjasnic

  • lorkin

   To zalezy od wersji systemu i samego tel jakiej firmy jest ale da sie przeniesc na karte i da sie nowe instalowac


reklama