, Gry i aplikacje Longform

Algorytmy – przeklęta zmora aplikacji

fot. pexels

fot. pexels

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wojciech

  To nie algorytm jest zły, tylko intencje, algorytm można oceniać w kategoriach wydajności, sprawności itd. ale, nie w kategoriach intencji no błagam…

 • http://gravatar.com/oklej oklej

  Muszą popracować. Jak na razie drażnią. Nie jestem pewien, czy ktoś to kontroluje. Jak mam uwierzyć, że ktoś kto kupił np etui do telefonu X, nabył jednocześnie folię ochronną do telefony Y.

 • MS

  Załamał mnie ten artykuł… Przecież algorytm to inaczej ciąg czynności, czyli przepis na realizację określonego zadania. Czy zgodnie z tą definicją algorytm może być zły? Każda forma oprogramowania realizuje co najmniej jeden algorytm, przecież nie mogą być wszystkie złe… Sugeruję usunięcie tego artykułu zanim ktokolwiek inny go przeczyta.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ michalw

   Algorytmami zarządzają ludzie, którzy wolą aby było na ich korzyść niż użytkowników. Radzę czytać pełną treść wywodu plus trochę się zastanowić niż komentować na bazie samego tytułu.

   • MS

    Może by jednak trochę ulżyć algorytmom w ogólności i oskarżyć coś bardziej konkretnego np. nadmierną automatykę, również w tytule? Jak dla mnie ten tytuł ma taki sam wydźwięk jak „mózg zmorą człowieka”…


reklama