, Gry i aplikacje iOS Newsy

Lifestage – nowa aplikacja Facebooka. Zrobił ją 19-latek.

fot. Facebook

fot. Facebook

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • DeKo

  Czyli po prostu koleś stworzył odpowiednik naszej polskiej – naszej klasy i każdy chwali go, że wymyślił coś nowego 🙂

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Ksawery Tyzo

   Jeśli koniecznie chcemy tej aplikacji przypisać jakąś etykietkę, to plasuje się gdzieś pomiędzy Snapchatem, a właśnie Naszą Klasą 🙂

   Pozdrowionka 🙂

   • DeKo

    Szybko przejrzałem tą informacje i nie zauważyłem, że to jeszcze ma działać jak Snapchat. Nie ma czym się chwalić. Aplikacja taka jak setki innych klonów najwiekszych graczy. Jedynie to można pogratulować umiejętności chłopakowi bo pomysłu to napewno nie.

    • http://www.gsmmaniak.pl/ Ksawery Tyzo

     Nie przechodźmy od skrajności w skrajność, niezupełnie ma działać to jak Snapchat. Ale fakt faktem, trudno nie zauważyć podobieństwa. To nie pierwszy taki ruch strategów Facebooka. Polecam ci lekturę mojego artykułu na serwisie o polskiej scenie YouTube. http://www….-snapchat/

 • Wojciech

  „Opracował go dziewiętnastoletni Michael Sayman, nastolatek o pochodzeniu peruwiańsko-boliwijskim.” No to jest po prostu najistotniejsza wiadomość 😀

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Ksawery Tyzo

   Jego rodzice nie byli bogaci. Ten jako młody chłopak mieszkając w USA musiał pomagać w utrzymywaniu rodziny. Ma masę sukcesów. Zrobił prawdopodobnie więcej niż statystyczny, mały szary człowiek taki jak np. ja przez całe swoje życie. Według mnie to inspirująca osobowość, która jest elementem marki Lifestage tak jak Steve Jobs Apple. Podkreślają to wszystkie media.
   Podtrzymuję to, co pisałem w artykule o apce Dumpster. Istotą dzisiejszego marketingu jest nadanie produktowi duszy. O ile informacja o pochodzeniu Saymana dla jednych może być mniej ważna niż funkcje aplikacji, o tyle mogą znaleźć się osoby, które zaczną korzystać z Lifestage właśnie z uwagi na tkliwy życiorys jej pomysłodawcy.

   Pozdrowienia

   • DeKo

    Gdzie jest napisane, że ten chłopak jest biedny o utrzymywał rodzine? To że pochodzi z Peru czy z Boliwii nie oznacza, że jest biedny.

    • http://www.gsmmaniak.pl/ Ksawery Tyzo

     Na zagranicznych serwisach. Nie chciałem poruszać tego wątku. Po co robić reklamę opartą na płaskich emocjach dla aplikacji, której nawet nie ma jeszcze w naszym kraju 🙂 Ograniczyłem się do minimum: wiek, pochodzenie. Ale teraz jest opublikowana wersja bogata w wątek o spłacaniu hipoteki i odnośnik do długiego reportażu na ten temat.

     Pozdrawiam


reklama