Od teraz, co piątek, każdy użytkownik Spotify otrzyma spersonalizowaną playlistę składającą się z najnowszych utworów, prosto od artystów, którzy najlepiej trafiają w ich gust muzyczny.
Od dziś, czyli 5 sierpnia fani muzyki nie muszą już tracić czasu na własnoręczne szukanie najnowszych wydań – co piątek, każdy użytkownik Spotify otrzyma spersonalizowaną playlistę składającą się z najnowszych utworów, prosto od artystów, którzy najlepiej trafiają w ich gust muzyczny.
Playlisty Radar premier powstają na podstawie analizy historii odtwarzania każdego użytkownika. Na tej dwugodzinnej playliście znajdą się zatem utwory najpopularniejszych artystów z historii odtwarzania, a także propozycje artystów, którzy mogą odpowiadać gustowi muzycznemu użytkownika. Radar premier to idealne dopełnienie playlist New Music Friday, na których fani mogą znaleźć nowości zarówno najpopularniejszych artystów, jak i wschodzących gwiazd muzyki.
Źródło: Informacje prasowe.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Command & Conquer to niekwestionowany król RTS. Seria zadebiutowała w 1998 roku i od tego…
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…