, Android Gry i aplikacje Newsy

Jakie aplikacje pożerają najwięcej baterii?

press_kit

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Luke

  Szkoda że Kucharski nie pisał, dodał by takiej dramaturgii że gimbaza Was czytająca nigdy by już nic nie pobrała

 • Kusiak11

  @dawid jak masz za wolny internet to nie dziwie sie ze nie słyszałeś 😉 dobrze napisałem. Możesz oglądać wideo z piosenkami w jakości 360 480 720 1080p co jest właśnie full hd 😉 i dźwięk także jest o wiele lepszy. Jeśli czegoś nie jesteś pewny to przeczytaj następnym razem 2 razy;)

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Dzięki bogu nie korzystam z tego syfu zamulaczy i Trojanów na Android

  Czym mniej śmieci tym lepiej a moje smartfony stykają na baterii 3-4 dni bez ładowarki

 • Durilian

  Nie do końca rozumiem fenomenu tych aplikacji. Sam korzystam z facebooka i to w sumie nie jakoś szczególnie mało, ale w momencie w którym oddzielono facebook od messengare po prostu zrezygnowałem z obu aplikacji a z fb korzystam przez przeglądarkę.

  Tutaj moje pytanie co skłania was użytkownicy, dlaczego warto według was używać tych dedykowanych aplikacji, które przy okazji pożerają spory % waszych baterii?

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Większość z nich miałem, teraz raz żadnej z nich nie mam 😉 tzn, nie usunąłem teraz, tylko dawno temu. Śmieszne jest to, że clean Master pobiera tyle energii. Ogólnie możecie sobie zobaczyć używanie baterii przez aplikacjeę apką Qualcomm Trepn Profiler od Qualcomma, zapewne głównie dla urządzeń z qualcommem. Czekam na takie porównanie, ale np pobór energii przez apki do zarządzania Smartwatchami. Nic dziwnego, że Messenger pobiera mniej energii od instagrama. Messenger to narzędzie, gdzie jest tylko tekst (w sensie z internetu pobiera się tylko tekst w formie zaszyfrowanej) , a na instagramie przesyła się główne grafiki.

 • Dawid

  @Kusiak11. No no, muzyki w full HD to jeszcze nie słuchałem. W 4K to dopiero musi brzmieć!

 • ja

  Nie czytałem ale obstawiam że fb. Zgadłem?

 • Kusiak11

  Co do spotify jak najbardziej sie nie zgodzę. Używam na iPhonie 6, podłączam do wieży i nie umywa sie na przykład do muzyki w fhd puszczonej z YouTube a jak się zakupi premium które podczas korzystania z sieci vodaphone jest za darmo to Wogóle jest bajka..


reklama