, Artykuły Gry i aplikacje iOS Poradniki

iOS 9 już dziś. O tych rzeczach musisz wiedzieć przed jego instalacją

ios-9-release-610x506

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • Jurek

    Dlaczego w moim telefonie 5 zniknęły kontakty i nie można uruchomić przycisku telefon, dzisiejsza poprawka nic nie naprawiła . Panowie z iPhone coś spieprzyli i nie naprawili. Do roboty bo nie mogę nigdzie zadzwonić .

  • Błażej

    Mnie aktualizację telefon zaproponował około 17:20. Może jakieś minimalne spowolnienia są ale to może być też złudne wrażenie (piszę o własnych odczuciach) po sugestii wpisami o tych spowolnieniach. Multitasking nie sprawił mi jeszcze problemu. Działa płynnie. Nie mam jednak aplikacji News. Zacząłem wertować internet i poza jakimiś komentarzami, z których mogę się dowiedzieć wszystkiego i niczego oraz, ze jestem głupi bo mam sprzęt Apple nie znalazłem na to właściwej odpowiedzi. Znajomego z iP5 spytałem, napisał, ze ma News, poprosiłem o screena- ma. Ja miałem na pierwszym ekranie jedno puste miejsce, a na drugim przybyły ikony Moi Znajomi oraz Znajdź (dotyczące find my iPhone). Różnica z przechodzeniem między otwartymi aplikacjami rzuca się w oczy. Myślę, że poprzedni system nie był zły. Ten jest ok ale muszę się przyzwyczaić, a nie jest to jakaś potrzebna bardzo nowość. Nowe wyszukiwanie spotlight połączono z ostatnimi kontaktami. Wolałem po staremu (te kontakty). Klawiatura. Zmiana niemal niezauważalna. Niektórzy się cieszyli nim jeszcze weszła ale ja nie miałem żadnych problemów z dotychczasową, a konkretnie z rozpoznaniem czy ustawiona jest duża litera jedna, czy ciągłe pisanie dużymi czy małe. W zupełności wystarczał symbol strzałki. Nowa klawiatura nie przeszkadza w niczym ale nie jest aż tak potrzebna podobna zmiana. Kolejne zmiany jakie zauważyłem to jakieś dodatkowe opcje w ustawieniach. Drobną zmianę zauważyłem przy aplikacji aparatu. Otóż nie da się już z pozycji aparatu zmienić liczby klatek na sekundę nagrywania w zwolnionym tempie. Teraz jest to w menu Zdjęcia i Aparat pod ustawieniami nagrywania normalnego wideo. Powinno być jak było, a ustawienia klatek zwykłego wideo też przeniesione do aparatu.

    Autor pisze o problemach z pobieraniem z AppStore. Nie pobierałem nic ale od jakiegoś czasu próbuję zaktualizować iMovie i jakiś postęp jest ale tak wolny, że do rana chyba będzie pobierało.


reklama