, Android Artykuły Gry i aplikacje iOS Windows Phone

10 aplikacji, które warto zabrać w podróż

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mr Vik

  Polecam Citymapper – apka do szukania trasy z punktu do punktu w wybranych miastach. Niestety obsługuje jak na razie tylko najpopularniejsze miasta europejskie (głównie stolice) oraz kilka poza Europą, ale jest rewelacyjna. Trudno się z nią zgubić, a jej obsługa jest banalna.

 • Tomasz

  Można też kupić gotowe urządzenie, które ma wszystkie potrzebne aplikacje. Wyjeżdżającym za granicę przyda się tłumacz mowy Vasco Traveler Premium. Oprócz tłumacza jest tu też nawigacja, przewodniki, przeliczniki miar i walut, adresy ambasad, numery alarmowe większości krajów świata i różne inne aplikacje. Urządzenie to ma też funkcję telefonu. Można odbierać połączenia za granicą bez płacenia za roaming. W sumie producent już za nas pomyślał, co nam się może przydać. Gdyby tylko nie ta cena…

  • Mistrz

   Cena, cena, za wszystko trzeba płacić. W Vasco masz już przynajmniej międzynarodową kartę SIM i Cię połączenia telefoniczne i z internetem nie kosztują tyle, co z kartą polskiego operatora. Jest też wersja wodoodporna Vasco Traveler Solid. Ekran co prawda mniejszy, niż w wersji Premium, ale przynajmniej woda, kurz czy upadek mu nie zaszkodzą

 • http://aros-sport.com/kat-sklep-internetowy/obuwie-korki-lanki-turfy-pilkarskie/obuwie-korki-nike/ dee

  Ja muszę mieć apkę z pogodą, mapą 🙂

  korki nike sklep sprawdź promocyjne ceny 🙂

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Pogoda to tylko UM Meteo bo jest dokładna i dosyć trafna (choć tylko dla terenu Polski). Mapy Here- nie wiem jak u innych ale nie mam tam nawet po zarejestrowaniu języka polskiego (używam po niemiecku i mnie do Oświęcimia ostatnio kierowała choć do Wygiełzowa chciałem;) Korzystam jednak obok nich także z map Apple’a i Google’a. Cały czas nie mogę się zdecydować, które usunąć (nie dotyczy tych Apple bo się nie da). Do tego jeszcze Geoportal, który pozwala czasem znaleźć coś ciekawego czego nie ma w przewodnikach, a widać na zdjęciach lotniczych. gdzieś w głuszy.

  Pytanie mam. Skąd te screeny dotyczące Google Translate? Wygląda jakoś inaczej.

 • Podatnik

  Osmand – dobra nawigacja off-line, bardzo szczegółowe mapy, do pewnego momentu bezpłatna. Ostatnio nowy interfejs nieco łatwiejszy w obsłudze.

 • gro

  Jakdojade.pl + Skycash
  REWELACJA! Byłem ostatnio we Wrocławiu, bilety komunikacji kupowaliśmy w Skycash, Jakdojadę super prowadziło po nieznanym mi mieście. Nawet nawigowała jak pieszo trafić na odpowiedni przystanek. Polecam!

 • Adrian

  Przydatne aplikacje na wakacje. Mapy HERE są dostępne też dla iOS, więc możecie dodać link do sklepu App Store.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Amadeusz Cyganek

   Faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi – już dodane! 😉

 • Seba

  Blikom miało być

 • Seba

  Blokom- kieszonkowy rozkład pociągów,bardzo przydatny pokazujący trasę i opóźnienia pociągów;)
  Google Maps jako alternatywa dla Here. Lub AutoMapa. Pogoda Yahooo. To moje zestawianie

 • http://b2bnet.pl B2B

  Świetne zestawienie. Bardzo przydatne aplikacje!


reklama