, Gry i aplikacje Longform

Kiedy pęknie „bańka” z aplikacjami?

Czy tak wygląda statystyczny inwestor z branży mobilnej?

Czy tak wygląda statystyczny inwestor z branży mobilnej?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marysia Arnett

  Cale usa i eu jest przewartosiowana o conajmnej 50% Najbardzej smieszy mnie cena zlota 1220 na wczoraj przy ogromnym dodruku i ukrytej inflacj Ale banki potajemnie skupuja fizyczne zloto nie papierowe ktore to oferuje internet Ludzie nabrali kredytow zeby wejsc w akcje spolek bo ktos im wmowile ze bedzie drozej i drozej Smiesza mnie wlasnie firmy jak cd red projekt ktora warta jest 20 mld pytam za co? Upadek bedzie bolesny jak w 2001 ale spokojnie usa planuje kolejna wojne wszystko sie wyprostuje

 • MrV

  Zastanawiające jest to, w jaki sposób niektóre aplikacje czy usługi wybiły się na tle tak licznej konkurencji? Przytoczony Flappy Bird to jedna z najdurniejszych gier w jakie zagrałem, ale jakimś cudem właśnie takie produkcje stają się często kultowe. Przypadki czy ktoś tym steruje?

 • Max

  Dobry artykuł. Czy autor nie boi się o swoją prace?

 • Qq

  Przecież Shazam encore jest płatny.

 • Tirinti

  Zawsze sa jakies banki inwestycyjne.
  A co do tematu to jak rynek jest pusty to latwo na nim zaitniec nawet z kiepskim produktem a pozniej stopniowo go poprawiac.
  Na dojzalym rynku to nie przejdzie za to pojawia sie mnustwo nasladowcow, ktorzy chca robic to samo na czym kto inny juz zarobil.

 • Qwerty

  No i właśnie prawda jest taka, że w tych czasach nie można być niczego pewnym. Franek miał być stabilną walutą, a tu nagle 5.20 zł…

  • Tirinti

   Alez Frank jest bardzo stabilny, to PLN jest niestabilny. Dlatego wlasnie ryzyko udzielania kredytu w CHF jest niskie i banki oferuja niskie marze bo klient bierze ryzyko na siebie.


reklama