Zarówno Facebook Messenger, jak i WhatsApp Messenger oferują różne funkcje, które większość z nas by się pozbyła. Na przykład nie chcielibyśmy, aby odbiorcy widzieli kiedy odczytamy ich wiadomości albo kiedy ostatnio logowaliśmy się do sieci. Jeżeli również masz z tym pewien problem i chciałbyś być bardziej incognito, zobacz, co musisz w tym celu zrobić.
Jeżeli chciałbyś zaznać większej dozy prywatności w WhatsApp Messengerze, najlepiej będzie jeżeli zaopatrzysz się w narzędzie WhatsApp Stealth Mode, która zapewnia dwie ciekawe funkcje. Po pierwsze: dezaktywuje wskaźnik dostępności, co oznacza, że nawet jeżeli zalogujesz się do sieci – inni i tak będą widzieli, że jesteś offline. Po drugie: dodatek ten sprawia, że zamrażany jest również wskaźnik tego, kiedy ostatnio logowałeś się do sieci.
Dodatkowym, wspomnianym wyżej problemem może być wprowadzony niedawno wskaźnik odczytania wiadomości. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej opcji, wystarczy zainstalować z Cydii dodatek o nazwie WhatsApp Read Receipt Disabler. Gdy się w niego zaopatrzysz, po ponownym uruchomieniu komunikatora, nawet jeżeli odczytasz przesłaną ci wiadomość, jej nadawca nie zostanie o tym poinformowany.
Chcąc być bardziej anonimowym korzystając z Facebook Messengera, wystarczy zainstalować jedno narzędzie: Facebook++. Sprawia ono, że nie tylko jesteśmy bardziej anonimowi, ale zyskujemy również kilka ciekawych funkcji. Dzięki temu narzędziu sprawisz, że mimo obecności na czacie będziesz widziany jako offline, dezaktywujesz wskaźnik wyświetlenia wiadomości, wyłączysz informowanie o pisaniu wiadomości, aktywujesz wyświetlanie czasu dla każdej wiadomości w Messengerze, zablokujesz dostęp do aplikacji kodem, uaktywnisz czat bezpośrednio w aplikacji Facebook, usuniesz ograniczenie pozwalające wysyłać maksymalnie 6 zdjęć naraz, dezaktywujesz automatyczne odtwarzanie wideo, włączysz tryb pełnoekranowy (ukrycie górnej belki podczas przeglądania aplikacji), aktywujesz funkcję Graph Search, zapewnisz sobie możliwość pobierania wideo i wiele innych mniej lub bardziej istotnych funkcji.
Wszystkie opisane wyżej aplikacje dostępne są w Cydii bezpłatnie i współpracują z iOS 8.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Rozpędzony fintech Revolut wprowadza do swojej oferty kolejne nowości. Tym razem zaoferuje własne usługi telekomunikacyjne.…
Motorola Edge 60 Fusion jest już u mnie na testach wystarczająco długo, bym mógł podzielić…
Ogromny atak hakerski przeprowadzono dzisiaj na rządową aplikację mObywatel. Polacy stracili dostęp do kluczowych e-usług.…
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…