czwartek, 18 września 2014, Amadeusz Cyganek

Najlepsze aplikacje pogodowe na Androida

accuweather
fot. Google Play
 • xes

  AIX i tylko AIX… na dobę do przodu po godzinie opady , temp i chmury. nikt nie przewidzi prawidłoo na dłużej , super-sprawdzalność, lekki i przjemny widget… każdą miejscowość widzi.

 • adamo1139

  jako miasta były rozumiane miejscowości? w Polsce jest 913 miast, wiec trochę nie możliwe, żeby na przykład pogodynka obsługiwała 70 tys. miast…

 • Misiek

  play.google.com/store…eteowidget Polecam. Po rozwinięciu szczegółowe diagramy i szczegółowa prognoza synoptyka. Sam widget angażuje śladowe ilości pamięci RAM i energii.

 • CeZetKa

  Trochę słabo wyszło to zestawienie. Niektóre z tych aplikacji po paru dniach użytkowania łykają kosmiczne ilości pamięci jak na proste aplikacje, które mają przecież za zadanie pokazywać pogodę. Jedyna prosta apka w tym zestawieniu to Pogoda-Weather, która i tak jest coś mało funkcjonalna. Osobiście polecam Palmary Weather bądź Weather & Clock Widget. Niezawodne, funkcjonalne i przedewszystkim lekkie!!

 • znawca

  Polecam Transparent Weather i pogodę od Yahoo. Moim zdaniem te są najlepsze a przetestowałem ich bardzo dużo.

 • dgim

  Nie wiem czy jest cos lepszego jesli chodzi o prognoze na najblizsze godziny jak wlasnie niesmiertelny ICM. Jak na razie play.google.com/store….ol0.meteo , w moim odczuciu, wydaje sie byc najlepsza do ICM’u.

 • Platfus

  A ja bym polecił prostą, bez wigetu aplikacje pogodową ICM meteo (uniwersytet Warszawski). Solidnie przetestowana przez lata. Leciutka ale genialna. Taki stary jak ja wędrowiec korzysta jeszcze z Weather pro (satelita i inne bajery). Te dwie apki dają mi prawie pewność prognozy na dwa dni naprzód.

 • chopin

  …polecam norweską yr.no…sprawdza się całkiem dobrze…;)

  • dgim

   Niestety, i to nie tylko moja opinia, coraz mniej sie yr.no sprawdza. Ostatnio znajomy w Norwegii byl, yr.no praktycznie mijala sie z rzeczywistoscia. Kiedys bylo lepiej, mam wrazenie ale trzymam jako jedna z 3 prognoz. Odpalam 3 i wychodzi jakins consensus z tego…

 • qwerty

  buahaha połowa aplikacji w tym zestawieniu ma interfejs rodem z androida Froyo xD
  Cały ten Play jest pełen takiego syfu – jakby google wywalił te apki które nie spełniają norm niezawodności i nie mają interfejsu przynajmniej rodem z ICS to zostałoby może 20 000 aplikacji xD

  • Feliksvuk

   Jednak preferowałbym zwięzłe ale obszerne dane a’la meteo.pl. Słońce za chmurką na oględnej mapce to czasy Dziennika Telewizyjnego.

   SkądWiatrWieje serwuje dokładną prognozę dla Europy Środkowej na zaledwie trzech przyciskach i mapie do wybierania dowolnej lokalizacji (lokalna prognoza ładuje się z GPS po prostu zaraz po uruchomieniu).
   Parametry pogodowe są wystarczająco ciekawe, żeby nie komplikować obsługi.

   Można pobrać na: przewodnik-krakowski.aq.pl/apps/SkadWiatrWieje

   • parasolka

    Pobrałam z przewodnik-krakowski.aq.pl/apps/…WiatrWieje Zainstalowałem i o dziwo … działa. I dobze – jakby to powiedział Kwiczoł 😉
    Muszę powiedzieć, że o ile meteo.pl rekomendować nie trzeba to do tej pory wypuszczane aplikacje na smartfona do tej prognozy pozostawiały wiele do życzenia.
    SkądWiatrWieje nie próbuje poprawiać meteo.pl no może poza tym że – jak widzę – wczytuje do meteorogramu nazwy dowolnie wybranej z mapy miejscowości.
    Reszta to maksymalne uproszczenie obsługi – rzeczywiście trzy przyciski, mapa, a na co dzień do pracy, czy szkoły po prostu od razu najprecyzyjniejszych prognoza dla aktualnego położenia.
    I tego było mi trzeba co dzień do śniadania 🙂


reklama