, Artykuły Gry i aplikacje iOS

Najlepsze alternatywy dla Safari

Safari icon

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tadek

  Ja to przeglądam internet przez okulary, bo z bliska nie widzę i polecam

 • Azawakh

  Na swoich dwóch iPadach mini i 4 korzystam przede wszystkim z Puffina w wersji płatnej i Photon Browsera (również w wersji X). Te przeglądarki stosuję gdy chcę skorzystać ze stron z elementami flashowymi albo napisanymi w całości we Flashu. Dzięki nim mogę zwiedzać wirtualnie muzea i wystawy sztuki, oglądać telewizję i filmy online a także przeglądać na stronach dla artystów plastyków wszelkiego rodzaju wykresy osiągnięć artystycznych. Dla mnie jest to coś doskonałego w dobie nagonki na rozwiązanie Adobe. Polecam obie Przeglądarki. Nie dość, że są bardzo funkcjonalne to jeszcze całkiem szybkie. No i wyświetlają pełne strony wwwa nie ich popłuczyny w postaci wersji mobilnych czy też źle w czytanych. One porostu działają!!!!
  Poza nimi korzystam także z Opery Mini i Coast, 2 in 2, Side by Side, Dolphin, Mercury Browser i kilku innych.

 • Azawakh

  Proponuję teraz napisać dwa artykuły jeden to specjalistyczne przeglądarki na iOS (Puffin, Photon Browser, Photon Browser X (pozwalają na korzystanie z treści flashowych na stronach www) oraz Side by Side, 2 in 1, które umożliwiają korzystanie z namiastki współdzielenia ekranu podobnie jak w Windows 8.1 i Androidzie w edycji Samsunga w serii Note. Proponuję również stworzyć przegląd alternatywnych przeglądarek pozwalających również na korzystaniez Flasha oraz współdzielenie ekranu.

 • adamo1139

  ja co prawda nie mam urządzenia z ich, ale używam opery mini(Mobile dużo wolniej chodzi), „symbianowy” wygląd wogóle mi nie przeszkadza, liczy się szybkość, natomiast takie pytanie, czy dolphin ma coś związanego z Samsungi em? Bo pamiętam ze w swoim samsungu Monte miałem ja preinstalowaną i nie była wygodna w obsłudze.


reklama