, Artykuły Gry i aplikacje iOS

5 dobrych alternatyw dla YouTube’a [iOS]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Teraz mogę napisać coś z perspektywy użytkownika iOS. Na Androidzie nie było najlepiej ale tu jest za to gorzej:) podstawowe problemy (iOS 8.1.3) przy korzystaniu z aplikacji YT to zawieszanie się odtwarzania po przewinięcie lub wybraniu ponownego odtwarzania, znikanie tekstu pisanego komentarza po ibróceniu telefonu na bok, samoczynne wyłączanie się aplikacji i restartowanie jej. Wadą, która dotyczy już tylko komfortu użytkowania jest przewijanie przez przesuwanie kółka na pasku postępu, a nie przez kliknięcie w punkt na tym pasku. Dodatkowo, choć to nie ma związku z żadnym systemem operacyjnym, na wiele komentarzy nie da się odpowiadać. Czy może być tak, że autor ustawia jakąś blokadę?

 • Cthulhu

  Podstawowy problem z mobilnym YouTube to brak 1080p i dlatego trzeba korzystać z tych alternatywnych aplikacji. Nie wiem tylko czemu MxTube, ProTube i McTube są w sklepie jako oddzielne aplikacje a prawie niczym się nie różnią, tak jakby tworzone były przez ten sam zespół. Aktualnie używam najnowszej z nich, czyli ProTube.

 • SirAdi

  Na iOS nie ma klientów YT które działały by w tle po zminimalizowaniu, tak jak SuperTube czy uListen na Androdzie. Brak tak podstawowej funkcjonalności jest jednym z podowów dyskwalifikujących u mnie mobilny system Apple.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Krystian Bezdzietny

   Mógłbyś rozwinąć? O jaką konkretnie funkcjonalność chodzi?

 • dyfo

  Błażeju z ust mi to wyjołeś.

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Na Android, który jak i YT jest „googlowy” też firmowa aplikacja YouTube nie jest zbyt zachwycająca. Więcej funkcji można uzyskać wchodząc na m.youtube.com niż kożystając z ich własnej aplikacji na system ich autorstwa. Na przykład dopiero po ostatniej (bardzo niedawnej) aktualizacji dodali możliwość odpowiadania/zgłaszania komentarzy. Do tej pory było możliwe tylko pisanie komentarzy. Nadal brak możliwości wejścia na kanał użytkowników klikając na ich nick (w zasadzie nicki są tylko nieaktywnym tekstem). Niestety ostatnia aktualizacja zabrała bardzo lubianą przeze mnie funkcję przeglądania według kategorii. Teraz można jedynie wejść w „popularne na youtube” i szukać playlist z jakichś kategorii ale jest to dosyć niewygodne w porównaniu z rozwijalną listą kategorii jaka była wcześniej.


reklama