Autorzy WhatsApp Messengera, tuż po wcieleniu w szeregi Facebooka, udostępnili po cichu nową wersję swojego komunikatora, w której zaimplementowali nowe, całkiem przydatne ustawienia prywatności.
Nowy WhatsApp z oznaczeniem 2.11.169 wprowadza możliwość ukrycia informacji, dzięki której inni mogą się dowiedzieć kiedy ostatnio korzystaliśmy z aplikacji. Wystarczy wejść w Ustawienia > Informacje o koncie > Prywatność aby móc ukryć informacje o ostatniej widoczności. Analigicznie nowa wersja komunikatora umożliwia ukrycie przed innymi zdjęcia profilowego lub statusu.
Opisana aktualizacja WhatsAppa, jako że jest nieznaczną aktualizacją, nie pojawiła się w Google Play. Aby więc zdobyć opisane ustawienia prywatności zajrzyj bezpośrednio na stronę komunikatora, pobierz plik .APK z najnowszą wersją aplikacji i zainstaluj go w swoim telefonie lub tablecie.
źródło: reddit
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…