, Android Artykuły Gry i aplikacje

5 najciekawszych aplikacji dla blogerów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://dreamiteam.pl/ Ewa

  Reduce Photo Size tego właśnie jestem ciekawa. Zobaczę, czy pójdzie na moim telefonie, bo zapowiada się całkiem ciekawie.

 • dariusz

  Krzysiek nie wspomniał, pisząc aplikacji WordPress, że działa OFFLINE, co jest jej największą zaletą i choćby tylko dlaego warto ją mieć.

  Można bez problemu zrobić sobie draft, czy w postaci punktów do artykułu, przemyśleń a nawet napisać cały tekst. Zostawić jako „draft”. Jak mamy połączenie z internetem, od razy się „prześle”, jak nie to później. Na kompie KONIECZNIE trzeba przeczytać i poprawić literówki, na pewno będą piszą na smartfonie.

  Po ostatnie aktualizacji jest już jeden „draft” bo byly dwa, tzn. dodatkowy na „wpis lokalny”, który nie byl synchronizowany. Co było bez sensu. Teraz śmiga aż miło.

 • SamsungS2

  @nazir, chyba galaxy s2 jest za słaby czy raczej w ogóle Samsung, który zbyt szybko stanął na szczycie – jak widać nie wystarczy zwiększać budżet na reklamę. Ale napiszę o tym wkrótce

 • http://swiat-smartfonow.blogspot.com/?m=1 Świat Samrtfonów blog

  Ciekawą aplikacją jest na przykład Bloggeroid (dla tych co mają bloga na blogerze). W przeciwieńswtwie do oficjalnej aplikacji Google (Blogger), bloggeroid umożliwia podgląd komentarzy, a jeśli nie mamy internetu możemy posta zapisać na karcie pamięci. Jedyny minus to taki, że są drobne problemy przy przewijaniu długich postów, ale to szczegół 😀

 • https://m.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082?id=129553720567082&_rdr nazir (pan dj. janusz)

  te aplikacje są za słabe na mój galaxy s2.


reklama