, Android Gry Gry i aplikacje Promocje Software

Promocja | Przeceniono 8 gier na Androida – niektóre nawet o 80%!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • boogi

  fakt, dziwna sytuacja natomiast jeśli chodzi o samą grę to na mnie zrobła bdb wrażenie, serio grafika i ogólnie całość jest dopracowana elegancko, gra sie też przyjemnie

 • Jan Kowalski

  Co najwyżej dostaliby zwrot swoich trzech złotych. Nie znaczy to, że chłopaki się popisali rzetelnością. Powinni informować od razu o braku efektów albo dawać wybór z informacją, że ich nie będzie i czy nadal chcemy zapłacić. Inaczej chamsko wcisnęli kit. Ale jest to kit jednorazowy bo to nie średniowiecze. Informacja, że tną w kulki poszła w eter i więcej już nic nie sprzedadzą. Tak się traci klienta i renomę a odzyskać oba trudno. I jak mówi Siper, niech się walą na ryj. Tak działa kapitalizm, nie odrobili lekcji.

 • Kamil

  Witam dlatego najlepiej wybierać produkty Apple na iphonie gra dziala i wyglada cudnie… Co nie zmienia faktu ze was to studio oszukalo oferując w normalnej cenie okrojony produkt… Ciekawe swoja droga czy gdyby niezadowoleni konsumenci złożyli pozew przeciw temu producentowi czy by go nie wygrali… Pozdrawiam.

 • anxiety

  Real Boxing to jakieś nieporozumienie. Podobno jest zgodne z moim urzadzeniem (Galaxy Tab 8.9 LTE). Nie dane mi było sprawdzić bo po ekranie startowym gra wywala na pulpit.

 • Dziad Kalwaryjski

  Uważam ze trzeba wspierać polskich deweloperów i Vivid games jak najbardziej. Chcecie mieć sprzęt do gierek kupcie tegre, na nexus 7 real boxing ma piękną grafikę. Gra jest ciekawa aczkolwiek szybko się nudzi jeśli nie jesteś miłośnikiem boksu.
  P. S. Czy Snk playmore to czasem nie jest japońskie studio 🙂

 • Navarro

  Zgadzam się z Tobą Siper322, posiadam jeden z najmocniejszych smartfonów(SGS3), zapłaciłem za grę, a dostaje okrojony produkt! To śmieszne. Nie wspomnę o makropłatnościach w grze. Wiem jedno – Vivid Games nie dostaną już ode mnie ani złotówki!

 • Marvin

  Jednak jest przecenione o 80% 🙂

 • Marvin

  NFS: Most Wanted też jest przecenione o 50%

 • siper322

  Real Boxing to nieporozumienie. Tyle zwlekali z wypuszczeniem gry na nie-Tegre, a skończyło się na kompatybilności z Galaxy S 3 i Galaxy Nexus….Już nie mówiąc o tym, że na SGS3 ta gra wygląda tragicznie, zostały obcięte wszystkie efekty. Dlaczego? Bo gra weryfikuje czy dany smartfon ma Tegre3/4 jak nie- to dostanie komunikat o obcięciu efektów. Gra wygląda tragicznie, tekstury są poszarpane. Walcie sie Vivid Games na ryj. Nic mnie nie obchodzi, ze jesteście Polakami. Przynajmniej język polski byście dali!!!


reklama