Przez długi czas poszukiwałem świetnej aplikacji do tworzenia notatek na pokładzie mojego smartfona z Androidem. Owszem, korzystam z Evernote, jednak chciałbym też najważniejsze informacje wyświetlać na ekranie mojego urządzenia. I tu trafiłem na ColorNote.
Jest to prosta, ale i genialna aplikacja, o której użytkownicy wypowiadają się w wielu superlatywach. Oferuje nam bardzo przyzwoitą szatę graficzną. A funkcje? Oczywiście tworzenie notatek. Mamy możliwość umieszczania ich na ekranie startowym w formie kolorowych widgetów. Nasze dane już nigdy nam nie przepadną, ponieważ program umożliwia nam wykonanie ich kopii zapasowej na karcie microSD. Przed dostępem niepowołanych osób możemy chronić je hasłem. Mamy też dostępną funkcję synchronizacji, co pozwala na sprawną współpracę naszego smartfona i tabletu.
Apka dostępna jest za pośrednictwem Google Play za darmo. Korzystam z niej od kilku dni i nie odnotowałem jeszcze żadnych problemów z nią związanych podczas codziennego użytkowania.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…