, Newsy

Najczęściej występujące usterki smartfonów

usterki-smartfonow-naglowek

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wiesiorowerzsta

  Misha. To najzwyczajniej trol, niedouczony analfabeta intelektualny, bity w dzieciństwie, bądź molestowany seksualnie przez wujka alkoholika, przez co umysł tego biedaka nie odróżnia rzeczywistości do swoich wypaczonych marzeń. Dostał ode mnie ostatnio odpowiednie baty i jedyną w jego mniemaniu obroną, czy też zemstą jest podszywanie się pod inne osoby, „smarując” je swoimi chorymi komentarzami.

 • Zippo

  Szanowna redakcjo, Moderatorze, dlaczego nie blokujecie tego typu komentarzy od niedouczonych pseudo znawców tematu, piszących pod nickiem innych użytkowników? Przecież macie wgląd na adres maila, mówiący jasno, że to dwie różne osoby piszą w różnym dla siebie stylu.

 • Wiesiorowerzsta

  Czy Misha nie zauważyłeś, że to ten sam troll, który niegdyś próbował polemizować z Tobą? A jego domeną jest podszywanie się pod innych użytkowników portalu. Sam osobiście pocisnąłem pętakowi ostatnio, a że to analfabeta intelektualny, próbuje być błyskotliwy w swój chory sposób. Poza tym zwróć uwagę na awatara, mój to sympatyczny okularnik w porównaniu do zielonego gada tego pasożyta.
  Pozdrawiam.

 • Nemo

  Skala twardości szkła ochronnego podawana na opakowaniu nie ma nic wspólnego ze skalą Mohsa, proszę nie wprowadzać w błąd. Dziewiąty stopień w skali Mohsa ma korund (i jego odmiany, jak szafir czy rubin), tu mamy do czynienia ze zwykłym szkłem, jedynie utwardzanym. Co do gwarancji nie trzeba rozbierać urządzenia samemu, bo „niewymienialny” akumulator podlega wymianie w tym czasie i na takich samych zasadach jak inne części, np. płyta główna. A po okresie gwarancyjnym zerwanie plomb jest rzecz jasna nieistotne. Problemem przy samodzielnej wymianie będą raczej niestandardowe śrubki czy zalewanie wnętrza smartfona klejem.

 • Wiesiorowerzsta

  ” Biorąc jednak pod uwagę wysokie ceny sprzedawanych obecnie topowych modeli, naprawa wydają się być najbardziej opłacalnym wyborem ” a gdzie jest wykazane ,że najwiekszym wzieciem ciesza sie topowe modele ? po tak zwane „topowe” modele siegaja zblazowańcy i gadżeciarze a ktorzy nie wiedza co z kasą robić.to ulamek sprzedazy smartfonów. człowiek majacy na utrzymaniu rodzine kupuje cos ze sredniej półki. w ogole ten artykuł zieje bredniami . oto kolejna brednia ” serwisy z powodzeniem reanimują telefony utopione w muszli klozetowej lub wyprane w pralce. Znaczną część zalanych telefonów udaje się naprawić – oczywiście przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, wiedzy i doświadczenia ” nic nie uratuje telefonu wypranego w pralce. jezeli to nie jest model wodoodporny to korozja na płycie elektroniki spowoduje ,ze na nic „wiedza i doswiadczenie ” magikow od reanimacji. telefon taki wkrotce zdechnie lub w ogole nie uruchomi sie. kolejna brednia to to ,ze podczas ładowania uszkodzimy wejscie ładowania. wystarczy trzymajac telefon kabel od ładowarki tez trzeba docisnac do obudowy i nie ma kłopotu. itp . , itd. tzw sezon ogórkowy autorze to jednak pora letnia. chyba ,ze juz dajesz w palnik i masz nowy rok bajkopisarzu

  • Wojciech

   Zawsze można kupić topowy model z zeszłego roku, to też będzie topowy model 😛

  • Misha

   Wiesio, bierz podwojne dawki lub zmień leki….

 • Wiesiorowerzsta

  Al. Popieram, sam osobiście korzystam z ubezpieczenia, które już dwukrotnie uratowało iPhone 6s córki(pękająca nagminnie szybka ekranu).

 • Al

  Warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Posiadając drogi telefon warto zainwestować w ubezpieczenie i spać spokojnie 🙂

  • Wojciech

   Zgadza się, w sumie to rozwiązanie wspiera kapitalizm, tworzy nowe miejsca pracy i napędza gospodarkę, same korzyści, tylko nie dla portfela 😀

 • Edi

  1500 zł za wymianę ekranu w urządzeniu wartym obecnie 1500 zł to ma być niski koszt?

  • Mozilla_007

   iPhone 7 to koszt około 1800 zł, a wiadomo ile kosztuje to coś. Więc jak kogoś stać by to kupić to i stać go na naprawy.


reklama