, Lenovo Newsy Smartfony

Lenovo P2 i Lenovo K6 Power już w Polsce. Sprawdź ceny

lenovo-smartphone-p2-family-colors-1

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Aturek

  Żarty się ich trzymają

 • abc

  Mistrzowie szpiegowania. Zaczeli od spyware w Thinkpadach i poszli w mobile po przejeciu Motoroli.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Czyli lipa nadal brak Phab 2 Plus w sprzedaży i należy sobie więc już odpuścić od Lenovo prawie roczny smartfon

 • emil

  Niestety potwierdzam. Zdjęcia wychodzą kompletnie nieostre. Jak dla mnie nie do zaakceptowania. Aż byłem zdziwiony, że wygląda to tak słabo. Cała reszta wydaje się być ok, ładny jasny ekran, solidnie wykonany i bateria, która powinna naprawdę dobrze trzymać. Niestety aparat to jest nieporozumienie.

  • truman

   Kolego dobrze ustaw parametry poniewaz zdjęcia wychodza SUPER. Tel kupilem w tmobile…spisuje się naprawdę fajnie. Co do ceny jak na jego możliwości atrakcyjna.
   Konkurecja podobnie sie ceni albo drożej a parametry dużo słabsze.
   POLECAM.

 • Chlastek

  Szkoda, że nie da się edytować komentarza: Pisząc „Daleko mu do ideału, miałem oczywiście na myśli niedaleko 😀

  • paciek

   Dzięki! Znalazłem wasz wątek na forum i faktycznie zdjęcia nie powalają jak spojrzymy na oficjalną cenę 1600zł. Bateria jest największym atutem tego urządzenia, ale na razie wstrzymamy się z zakupem.

 • Chlastek

  Póki co P2 w rozsądnej cenie można znaleźć jedynie chcąc odkupić sztukę od osób, które wzięły go w T-Mobile. Swoją P2 kupiłem za 1200, a widziałem już oferty za 1100. Jeśli macie pytania w sprawie tego telefonu, to możecie je zadawać.

  • paciek

   Prawda, można odkupić znacznie taniej, jednak czy branding operatora nie będzie miał negatywnego wpływu na aktualizacje (dostępność)? I czy w ogóle dostanie Nougata? Chlastek, jak sprawuje się aparat w P2 w gorszych warunkach oświetleniowych? Szukam telefonu dla narzeczonej, ale jeśli zdjęcia mają być podobnej jakości co np. W Redmi 3s czy Note (liczne rozmazania, problemy z ostrością itd.) to będzie kiepsko 🙁

   • Chlastek

    Niestety, ale tutaj aparat wygląda na najsłabszy w porównaniu do reszty telefonu i cierpi na te same przypadłości, mamy tutaj sensor SONYIMX258, m.in. z Xperii A, zatem i tak jakość zdjęć „genetycznie” nie jest z najwyższej półki, na razie zrobiłem sporo zdjęć, gdzie nawet nie zwracałem uwagi na ustawienia aparatu, ale na szybko mam taki album ( używałem stockowej apki i A Better Camera): drive.google.com/drive…irection=a W komentarzavh TropicielPablo dodałem wczoraj linki do znalezionych zdjęć innych użytkowników…A sama recenzja to prawda na temat tego telefonu….Daleko mu do ideału, ale dla mnie tylko aparat jest małą „piętą Achillesa”. Niestety, ale tutaj aparat wygląda na najsłabszy w porównaniu do reszty telefonu i cierpi na te same przypadłości, mamy tutaj sensor SONYIMX258, m.in. z Xperii A, zatem i tak jakość zdjęć „genetycznie” nie jest z najwyższej półki, na razie zrobiłem sporo zdjęć, gdzie nawet nie zwracałem uwagi na ustawienia aparatu, ale na szybko mam taki album ( używałem stockowej apki i A Better Camera): drive.google.com/drive…irection=a W komentarzavh TropicielPablo dodałem wczoraj linki do znalezionych zdjęć innych użytkowników…A sama recenzja to prawda na temat tego telefonu….Daleko mu do ideału, ale dla mnie tylko aparat jest małą „piętą Achillesa”. Niestety, ale tutaj aparat wygląda na najsłabszy w porównaniu do reszty telefonu i cierpi na te same przypadłości, mamy tutaj sensor SONYIMX258, m.in. z Xperii A, zatem i tak jakość zdjęć „genetycznie” nie jest z najwyższej półki, na razie zrobiłem sporo zdjęć, gdzie nawet nie zwracałem uwagi na ustawienia aparatu, ale na szybko mam taki album ( używałem stockowej apki i A Better Camera): drive.google.com/drive…irection=a W komentarzavh TropicielPablo dodałem wczoraj linki do znalezionych zdjęć innych użytkowników… m.youtube.com/watch…0Hr1BxNQr4 sama recenzja to prawda na temat tego telefonu….Daleko mu do ideału, ale dla mnie tylko aparat jest małą „piętą Achillesa”.

  • Radzio

   Jak się spisuje bateria? Przy 5100mAh i SD625 SoT powinien być bardzo dobry, coś ponad 7h.

   • Mfn

    Co do baterii to używam telefonu dość intensywnie i jak mam go od tygodnia to od 7 do 24 nie udało mi się zużyć więcej niż 40%.

   • Chlastek

    Z moich obserwacji zużycie %/h dla minimalnej jasności auto( moim zdaniem póki nie ma lata czytelność ekranu na zewnątrz jest dobra, w pomieszczeniach nawet zwykła minimalna mi wystarcza): GPS 6-7%, aparat 8-10%, YT i Internet: Wi-Fi 5-6%, 3g 6-8%. Widziałem na kilku forach, niemieckim Amazonie opinie od 11-12 h SoT, także z LTE i synchronizacjami, przez 3 dni (albo 5-6 dni przy ok. 2 h dziennie) do 16-17 godzin. Rekord widziałem ok. 18 h z korzystaniem z Internetu tylko na Wi-Fi. Moje doświadczenia: Np. w środę 9 godzin pracy ekranu zużyło mi 60 procent baterii, a w tym czasie używałem: 1 karty w 3g, wyłączone Bluetooth i synchronizacje danych 20 minut rozmowy, 40 min nawigacji, wykonanie 200 zdjęć i kilkunastu min filmów, poza tym Internet i YT tylko z Wi-Fi. Telefon mam od niedzieli i ciągle zużywam energię tempem, które podałem na początku posta, średnio na jakieś 15-16h na pełnej baterii mi wychodzi ( z Internetem z Wi-Fi). Dlatego tak bardzo narzekamy na aparat, gdyż moim zdaniem naprawdę wszystkie pozostałe aspekty od ergonomii, położenia przycisków i płynności czytnika linii poprzez niezły AMOLED, płynność typową dla SD625, niezłym głośnik multimedialny(bez jest dobrze, a po uruchomieniu apki equalizera naprawdę jest nienajgorsza jakość dźwięku jak na mono, to nie Boomsound w HTC, ale chyba jest lepiej niż w Xiaomi, ludzie porównują go do tego z 1+3 i S7, choć na słuchawkach to już zwykły średniak.), niezła jakość połączeń telefonicznych i ogólna przyjemność korzystania z telefonu jak na średnią półkę jest naprawdę spora. Oczywiście to nie jest telefon idealny, ale nawet jeśli może to tak wyglądać, nie koloryzuję przesadnie tego telefonu, jest zwyczajnie udany, gdyby tylko aparat dotrzymywał kroku reszcie zalet.

    • Radzio

     To bateria faktycznie niezła 😀 Może kupię go sobie za rok, o ile jeszcze będzie w sprzedaży. Dzięki za opinię. 🙂


reklama