Samsung Galaxy S7 Edge to jeden z najlepszych smartfonów bieżącego roku. Firma niedawno wprowadziła nowy kolor i według plotek szykuje się do prezentacji kolejnego wariantu. Najnowszą wersję Galaxy S7 Edge możemy zobaczyć już za dwa dni!
Samsung dwoi się i troi, aby spróbować zrekompensować użytkownikom stratę modelu Galaxy Note 7. Firma jakiś czas temu wprowadziła nowy wariant kolorystyczny swoich flagowców z serii Galaxy S7 – konkretniej Coral Blue, który sprzedaje się naprawdę nieźle. Nowy wariant modelu S7 Edge ma nazywać się jednak Pearl Black i według plotek zostanie on zaprezentowany dokładnie 9 grudnia tego roku, czyli tak naprawdę za dwa dni. Smartfon jest oficjalną odpowiedzią na kolorystykę nowych iPhone’ów.
Sama specyfikacja pozostaje jednak bez zmian. Żaden z parametrów urządzenia nie zostaje zmieniony, chodzi tu tylko i wyłącznie o czarny, perłowy kolor, który ma przyciągnąć nowych klientów. Nie wiadomo w ogóle, czy sam smartfon będzie dostępny poza granicami Korei Południowej, jednak bardzo możliwe, że tak właśnie się stanie. Na pewno koreańska firma zdecyduje się na podbicie innych rynków jeszcze przed końcem tego roku. Samsung stara się bowiem zaoferować klientom więcej opcji dotyczących swoich flagowców i póki co wychodzi mu to naprawdę nieźle.
Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Pearl Black ma być wykonany również z połączenia metalu, aluminium oraz szkła: dokładnie tak samo, jak pierwszy, oryginalny model zaprezentowany w tym roku.
Nie wiadomo czy cena czarnej wersji będzie się różnić. Na ten moment nie poznaliśmy jej polskiego odpowiednika.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…
Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…
Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…
RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…