, Android Google Newsy Samsung Technologie Telefony

Galaxy Nexus: zobacz pierwsze wideo nakręcone telefonem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmManiak.pl Mateusz

  Jak tak dalej pójdzie, to niebawem ludzie będą się zastanawiać co kupić. Lustrzankę / kamerę HD czy może iPhone’a 4S / Galaxy Nexus.

 • Numb3r_Fourt33n

  Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu i myślę, że ten telefon będzie dużym zaskoczeniem.

  Ale myślę, że Samsung galaxy S II jest równie dobry i znacznie lepszy od iPhona 4s pod względem kręcenia filmów.

 • Dawid

  Na pewno jest bardzo dobrze, chociaż nie wiemy jak wygląda jakość audio. Póki co ciągle najlepszym smartphonem pod tym względem jest Nokia N8 z aktualizacją belle i ciut za nią jest Iphone 4s(który gorzej wypada pod względem łapania dźwięku). Dopiero za nimi jest cała plejada smartphoneów.

  Tu fragment video za pomocą Nokii N8 z Belle na pokładzie:

  http://www….m3ShfYISlI

  I Iphone 4s:

 • qwerty

  sory za błędy- autokorekta….

 • qwerty

  trochę trudno oscenić ten filmik… widać że użyto statywu, połowa filmu jest w mocno przyspieszonym tempie, a te dwa momenty w normalnym tempie zaprzeczają sobie na wzajem…. Rzeka jest dość słabej jakości ale już scena z samym morzem wygląda naprawde świetnie (pozwole sobie stwierdzić że lepsza niż w iphone 4s). Czekam na następne klipy, po tym nie wiele można powiedzieć, ale raczej widać że Nexus ma ogromny potencjał 🙂 Chciałbym żeby Samsung lub SE zrobił topowego smartphona z aparatem ze stabilizacją obrazu (chociaż cyfrową, ale wiadomo- optyczna byłaby wielkim krokiem na przód w świecie małych komputerków 🙂 )

 • kkw

  matko boska, jakość kręconych filmów miażdży, coś nieprawdopodobnego że ten telefon tak kręci filmy ;O jestem pod wielkim wrażeniem, żadnych kantów ja pierdziele


reklama