, Informacje prasowe Newsy Play Promocje

I to jest prezent na święta! HBO w telewizji PLAY NOW

playnow

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jarko

  Ehhh a po co mi te play now pompowane promocją na krótko hbo. Życzyłbym sobie nielimitowany internet za np 49 zł. max.z urządzeniem – nie potrzebuję żadnego play now.

 • ggfg

  Poczytajcie dokladnie macie HBO Go razem z trzema kanalami HBo HBO 2 i HBO 3 w tej cenie

  • Riddick1500

   A to zwracam honor. Gdy to czytałem była info tylko o opcji HBO go bez 3 kanałow.

 • Riddick1500

  Prezent? To chyba jakiś żart. Wystarczy zobaczyć po ile chodzi pakiet HBO z opcją go w nc+ lub polsacie. Cena gołej opcji go to maks 10zł. I nie wspominam o promocjach, bo w tedy za 25zł mam całe HBO z opcją go. Cena jest co najmniej o 10zł za droga ( licząc 5zł za pakiet niepomniejszający danych) przy opcji bez zobowiązań.

  • FireFrost

   Ale o co ci w zasadzie chodzi? Za 25/20 zł masz dostęp do HBO GO bez potrzeby wykupywania jakiegokolwiek dodatkowego pakietu TV. Gdzie masz lepiej/taniej dostęp do HBO Go razem z pakietem danych bez limitu do usługi?

   • Riddick1500

    Sęk w tym że za 25zł mam Pakiet HBO wraz z HBO go więc gadka typu na co mi pakiet w jakiejś TV jest hmm :). Zrozum – nie chodzi o to że to jest ale o cenę. Drogo. Wiem że niepomniejsza to internetu, ale założę się że i tak większość będzie korzystać z tego na TV/komputerze i będą korzystać z łącza kablowego

    • FireFrost

     Przecież tu też masz kanały telewizyjne w cenie tego HBO GO. Nie wiem po co – bo mając dobre VOD nie wiem po co komu TV -ale są

     • Riddick1500

      Zwróciłem już honor, ale tak jak pisałem gdy to czytałem to tej informacji nie było. Było info tylko o samej opcji GO a to już różnica 🙂
      Co do TV – wiesz są dzieci, są rózne wymagania, są też informacje. Nie zawsze VOD wystarcza :). A jeśli chodzi o samo HBO to szczerze nie ma tam za wiele. Jak wyjdzie jakaś nowość to puszczają ją w kółko – przykład: „Praktykant” w zeszłą niedzielę premiera, a na tygodniu jeszcze za 4 razy go puścili 🙂

     • FireFrost

      Ale w tym ich VOD to też pewnie jest sporo bajek, więc imo totalnie bez linearnej TV można się obejść. Do tej pory korzystam z Netflixa i w ogóle nie mam telewizji, mam za to żonę i 2kę dzieci, Netflix nam wystarcza w zupełności.

      Jesli dobrze rozumiem w tym momencie za 120 zł w Play można mieć HBO Go, 2 karty Nolimit rozmowy i sms-y, 15 gb internetu do podziału na te karty z brakiem limitu do HBO GO, kartę internetową, gdzie net zwalnia po 100 gb, ale nie jest zaliczany transfer do HBO GO. Jeśli dobrze zrozumiałem ofertę i tak to działa to dla mnie wypas, bo w tym momencie mogę zrezygnować z internetu po kablu. Normalnie 100 gb by mi nie starczyło, ale jeśli VOD ma nie zmniejszać limitu transferu to już starczy bez problemu.

     • FireFrost

      Kwota 120 zł wyszła mi tak: Duet M 75zł + 25 zł karta internetowa 100gb + 20zł HBO GO

     • Riddick1500

      Co do oferty – różni ludzie różne potrzeby. U mnie np Boomerang leci często a bajek tam puszczanych nie znajdziesz w HBO czy w Netflixie.

      Co do rezygnacji z kabla to nie wiem czy to jest dobra alternatywa. Sam mam play ale ze światłowodu (39zł za 120Mb dom jednorodzinny) to bym za nic w świecie nie zrezygnował. Prawda taka że chodź u mnie play nie jest jakoś szczególnie przeciążony to nie widziałem większych prędkości niż 35Mb. Teraz jednak jak jest 20Mb to jest dobrze. A 100GB to wcale nie tak dużo. To jest 10 filmów po 10GB a tyle to nie zajmuje żaden porządny film fullhd. Raczej na full to trzeba loczyć coś koło 20 więc szybko te GB Ci znikną. A jak sam chyba wiesz HBO nie ma wszystkich filmów które są puszczane ostatnimi czasy w kinach.

      Inna inszość – jeśli, licząc ofertę za 25zł można to włączać np. na kilka dni i płacić tylko za kilka dni (dajmy na to za 5 dni 5zł) to jest to świetna sprawa. Raz na kilka miesięcy można wziąść sobie to włączyć i oglądnąć wszystko w niskiej cenie – o ile to tak zadziała.
      2. Tylko czy do tego niepotrzeba podstawowego konta play now, bo jak tak to 20zł ekstra trzeba doliczyć.
      3. Oferta nie dla wszystkich, tylko dla osób posiadających nowe taryfy (biznes odpada w ogóle). Dodatkowo dużo osób ma formuły z przedrostkiem „re” i play now ma dodatkowo płatne. Więc gdyby trzeba było mieć podstawowe konto to dalej kicha


reklama