, Honor Newsy Smartfony

Honor 6s już w styczniu 2017 roku. Znamy specyfikację i wygląd

honor-6x-02-768x541

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Astra g

  Wiko to jednak chyba chinczyk ☺

  • AS

   Chińczyk na naklejką trójkolorową..

 • western

  Tyle już na rynku tych Chińczyków, że chyba tylko uważnie śledzący „codzienne” premiery tych wszystkich smartfonów nie pogubili się w tym już dawno temu. Osobiście wolałem stary układ sił w tej branży, z firmami jak Nokia, Siemens, SonyEricsson, Motorola itp. Szkoda, że dawni giganci upadli lub chylą się ku upadkowi. Osobiście wolałbym w kieszeni flagowca marki, do której mam sentyment, jak SONY, które na szczęście jeszcze jakieś się trzyma. Na dzień dzisiejszy jest jeszcze wybór ale pewnie już niedługo. Niestety w biznesie nie ma sentymentów i też wolałbym zapłacić pracownikowi przysłowiową miskę ryżu niż dniówkę w wysokości 100 czy więcej €/$/£. Dlatego witaj wiko jerry itp… czy jak mi tam:) nie ma co się łudzić, że obecni liderzy przerywają nawałnice chińskich marek, chociaż obym się mylił.

  • western

   Chociaż poprawiając sam siebie, akurat wiko to nie Chińczyk. Ale nie przymierzając oppo, zopo i inne gady, można by wymieniać 😉

 • Tadeusz Tadeo

  W Polsce zapewne będzie kosztował w granicach 899 zł – 1000 zł, jeśli oczywiście w ogóle będzie u Nas dostępny, co nie zmienia faktu, że to przynajmniej na „papierze” bardzo fajny telefon i oby więcej takich na rynku.

 • Astra g

  Jeśli rzeczywiście cena będzie taka jak w opisie to nic, tylko brać.


reklama