, Informacje prasowe Virgin Mobile

Małe spięcie na linii T-mobile i Virgin Mobile

fot. informacje prasowe

fot. informacje prasowe

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Limak

  Oho! Ciąg dalszy złej passy TiMo: http://andr…e-nie-gra/

 • http://gravatar.com/boratpolska boratpolska

  Również uważam że warto kupić telefon + usługę niż telefon w usłudze bo zawsze wyjdzie drożej. Jednak aby rzetelnie przedstawiać takie wyliczenia i porównania należy uwzględnić wartość pieniądza w okresie 24 mce. Lepsze porównanie by było jakby kupno telefonu na rynku było traktowane jak na raty z odsetkami za kredyt – wtedy mamy porównanie jabłko do jabłka a nie dwa różne modele zakupu.

 • lmkdzqo

  A poza tym telefon na abonament to wielkie ryzyko nabicia sobie wyższego rachunku np w Plusie you tubę jest płatne pomimo pakietu internetowego jesli nie ma się ustawionego apn

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Od dawna uważam że lepiej kupić smartfon w sklepie a numer na kartę mieć .
  Co do oferty od T-M na kartę to mają najgorszą najdroższą i jeszcze ściemniają równo
  ps.
  Pytam od pół roku w T-M dlaczego raz uczciwie nie dadzą no limit z 6-8GB na 30 dni za 25-30 zł. jak u innych tylko nadal g*no mają 4w1 z 1GB net za 20 zł.
  Jakieś bonusy za doładowania to kombinacja pod górkę i nie jasna oferta gdy inne sieci za konkretną kwotę oferują konkretny pakiet

 • adam

  Bardzo dobrze przedstawione porównanie , a jak piszecie można niektóre słuchawki kupić jeszcze taniej więc branie w dzisiejszych czasach abonament na 24 m-ce to nie opłacalna inwestycja.

 • Najsu

  A3 2016 – wolna sprzedaz 700-770, wiec roznica to 330-400zl, a P9 w wolnej jest tanszy jakies 500zl, więc jestwsmy do przodu PRAWIE TYSIĄC. Jak ktos mysli, to kupi nowy z olx czy lokalnego lombardu i bedzie glosno sie śmiał z cen tmobile 🙂

  • GT

   Gdzie mpżna ten telefon kupić za 700 PLN? Ceneo pokazuje najniższą cenę na poziomie 808 PLN a w reneomowanych sklepach zaczyna się od 890.

   • Gryfolud

    Jemu chyba chodziło o ceny z Olx albo Allegro stąd takie podał ceny a wiadomo, że ludzie z telefonami na kartę to w większości tam kupują 😉

    • Edi

     No ale co mają ceny używanych z Olx czy Allegro do cen nowych w sklepie?

     • Gryfolud

      Na Olx czy Allegro są tez normalne sklepiki z nowymi zafoliowanymi telefonami więc może stąd wziął ich cenę, nie wiem, nie wnikam. Wiem, że na tych portalach są sklepy z nowymi telefonami i nie tylko telefonami. Są to tylko małe sklepy bez wielkiego echa i reklamy działające w danym mieście.

   • ttt

    W piątek był w MM po 799. Szkoda że przegapiłeś 🙁

 • Gryfolud

  Już od dawna były takie wyliczenia i dalej są aktualizowane na konkurencyjnym portalu pana Marczaka, że bardziej opłaca się telefon na kartę. Raz, że taniej wychodziło, chociaż jak było też dodane mała różnica w cenie nie musi nas przekonać ponieważ w ofercie abonamentowej telefon kupujemy tak jakby na raty a tutaj musimy wydać cała kwotę na telefon od razu. A dwa co bardziej przekonywało za karta, że nie jesteśmy uwiązani żadna umową i możemy łatwo zmienić sieć czy taryfę na lepszą. I każdy kto ma zdrowy rozum, może sam zrobić sobie takie wyliczenia i zawsze mu wyjdzie, że taniej kupić telefon i być na kartę.


reklama