, Apple Newsy Smartfony

iPhone 8 może mieć szklaną obudowę z jednego powodu

fot. Alex Holyoake

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

  • Mr Vik

    Już czekam na popisy ludzi od marketingu w Apple. Jeśli faktycznie będzie bezprzewodowe ładowanie w iPhone 8, to na pewno dowiemy się, że jest to innowacyjne, rewolucyjne i jedyne z swoim rodzaju rozwiązanie 😉 Po części może i nawet tak będzie, bo jak Apple wprowadza rozwiązania już dostępne na rynku, to robi to perfekcyjnie, przebijając często oryginał i dodając coś od siebie. Fani z pewnością wyłożą jakieś 299 USD na bezprzewodową ładowareczkę (sorry Apple jeśli zaniżyłem cenę ;-))

  • adamo1139

    Jeśli będzie bezprzewodowe ładowanie, to nie będzie to na odległość. Jakieś bajki wymyślają Ci ludzie. 2x większe odległość maksymalna to x do potęgi 2 energii wykorzystanej, żeby tyle samo doszło do smartfona. Zakładając, że teraz działa do 5mm, a ma działać na przykład do 300mm..To byłoby marnowanie prądu i plułbym na Apple i użytkowników tego rozwiązania. Jeśli jakieś ma być, niech to będzie ładowanie indukcyjne, mój 4-letni telefon to ma, a są i starsze – ciekawe, czy użytkownicy iP z ładowaniem indukcyjnym będą twierdzili, że to emejzing i Apple to wymyślił 😉 Nie wierzę, że Apple nie mogłoby dać ładowania indukcyjnego, jakby tylko chciało. Odbiornik to jest dosłownie kawałek cienkiego metalu.

  • Navarro

    Również nie wierzę w to ładowanie na odległość, jeszcze sporo czasu upłynie zanim to będzie możliwe. Szklany Ajfon będzie chyba nie zbyt praktyczny i wytrzymały, a o cenie nawet strach myśleć.


reklama