, Areny i porównania Nokia

Porównanie: Nokia E51 czy Nokia E71 – ARENA KomórkoManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • dziki

  Kupujcie 2700 jest ok bateria długo trzyma i 3 stówki 🙂

 • http://www.jestemmobilny.pl Zed

  Oba telefony są dobre, internet przegląda sie dosyć wygodnie, interfejs jest responsywny, itp, ale, jeśli ktoś myśli, że one są w pełni wspierają exchange, to sie myli:
  jestemmobilny.pl/2009/…-exchange/

 • http://dryja.info cih997

  Osobiście do zdjęć preferuję dobrą lustrzankę. Jakkolwiek studenckie notatki uwiecznione przez np Nokia E71 są w pełni odczytywalne i zastępują niejednokrotnie notatnik czy laptop.

  Notebook to notebook, nieraz jednak trzeba coś szybko sprawdzić, zanim znajdzie się notebooka oraz go uruchomi, trzy razy taka Nokia wyświetli nam odpowiedź.

  Oczywiście wszystko zależy od potrzeb ale sprawdzanie na bieżąco email w każdym momencie, szczególnie przydatne w pracy czy na uczelni kiedy notebook nie „siedzi” nam w kieszeni z uruchomionym programem pocztowym i w dodatku w zasięgu wifi. Poza tym VoIP w E71 sprawdza się znakomicie.

  Co by nie mówić każdy ma swoje potrzeby i na swój sposób je realizuje, osobiście aktualnie odpowiada mi Nokia E71. Pozdrawiam

 • Puni

  Nokia 6310i + Netbook = 1200 PLN.
  1. Netbook: wifi, mejle, WWW, inne rzeczy w netbooku 100 razy łatwiej, szybciej, przyjemniej niż w obu nokiach
  2. nokia 6310i – 10 dni trzymania na baterii. Gadam ile wlezie, biję na łeb czasem trzymania obie nokie, Pisanie smsów to przyjemność na takich dużych klawiaszach.
  3. Zdjęć nie robię nie potrzebuję, nie kolekcjonuję fotek. Jeśli trzeba pożyczam od rodziny cyfrówkę byle jaką za 400 PLN – robi zdjęcia 10 razy lepsze niż prezentowane nokie

 • http://dryja.info cih997

  Coś się komentarz rozjechał ^^

 • http://dryja.info cih997

  Klawiaturka w E71 wcale nie jest tak mała, fakt odstępy między klawiszami są praktycznie zerowe w porównaniu z „rozsypanymi” w E61, ale podwójne kliknięcie u nawet dorosłego człowieka to niezwykła rzadkość. Aparat w E71 przy dobrym oświetleniu oferuje wysoką jakość, fakt, przy słabym jest szumnie 😉 Na koniec – jako przyzwyczajonemu użytkownikowi do klawiatury QWERTY niezwykle ciężko pisze się na niewygodnej klawiaturze nie-QWERTY, tym samym niezdecydowanym polecam wygodną, może nie od pierwszego dotknięcia, klawiaturę QWERTY, a szczególnie Nokia E71 🙂 Pozdrawiam


reklama