, Newsy Orange Promocje

Orange: Dwa szalone tygodnie z telefonami, czyli niższe ceny wybranych modeli

Orange szalone dni_2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Miru888

  Ja dostalem w orange pod koniec wrzesnia s 7 edge za 0 zl na start rata 105 i abonament 55zl i umowa na 30 miesiecy

  • Viw

   160*30=4800zl.
   Neo24.pl jest za 2800.
   2000:30= 66 zl.
   Virgin Mobile full abo. 30 x 30m. = 900 zl. Zostaje jeszcze 1100 zł reszty…
   I kto tu zrobił dobry interes??

   • Miru888

    Nie muwie ze ubilem interes zycia,jednorazowo nie mam 2800 zeby kupic ,na raty zeby kupic to musial bym zalatwiac papiery zeby mi go dali a w orange wystarczy zadzwonic i kurier przywiezie pod drzwi i tylko dowod musze pokazac.A abonament 55zl mam nie limitowane do wrzystkich sieci i 4gb internetu.

 • Jajcarz

  Jedyne co wyczaiłem ciekawego u nich to huawei p9 w abo za 115 zł,i opłacie początkowej bodajże 150 zł. W miarę korzystnie. Z reguły operatorzy nas dyma.ą na ceny telefonów, ale można coś wykukać. Plus GSM też ma teraz ofertę na moto g4 plus za złotówkę w abo 69.99.

 • Mike

  Jak uwzględnić 6 miesiecy abonamentu za 0 zl przy przenoszeniu numeru, to S7 wychodzi 2800 zl. Czyli mniej niz w wolnej sprzedazy nie mylic z Allegro. Do tego wszystko no limit + 2 lata Spotify. Moze i sie opyla, ale tylko przy przeniesieniu numeru.

 • Bodzio

  Śmiech na sali ….
  To jest promocja ? To są Szalone Dni ?
  Orange zeszło na psy …
  Kiedyś faktycznie, gdy były te promocje to były okazje, ceny dobre. A teraz ? Szkoda słów …
  Dobra era Orange skończyła się z chwilą wprowadzenia rat. I to nie jest tylko moje zdanie ….
  Orange – ocknij się !!!!!!

 • Marek

  Bardzo proszę o pomoc.Mam 70 lat zupełnie nie znam się.Od lat posiadam bardzo złą ofertę na kartę w plusie.Za każdą minutę płacę 38 grosze,za każdy sms płacę do tego.
  Czy mogę przenieść numer z simplusa gdzieś gdzie mam darmo rozmowy do każdej sieci ,darmo sms? jak to robi się? gdzie mam iść?

 • Wiesiorowerzysta

  Rzekłbym, nie tyle nieśmieszne, a wręcz komiczne. Przez te piętnaście lat będąc zarejestrowanym abonentem, udało mi się kilka razy otrzymać korzystne warunki oferty z telefonem, a wszystkie umowy wiązały się z górnym pułapem ofert i tym samym urządzeniami klasy premium, co na tą chwilę wydaje się być i takie właściwe jest – niekorzystnie absurdalne w propozycjach orange, tak więc stopniowo kończę współpracę z tym operatorem.

 • Piotrek

  Szalone dni, trafna nazwa. Trzeba być szalonym by brać jakikolwiek telefon w ich abonamencie, bo ceny są po prostu nieśmiesznie wysokie.

 • Kriss

  Jak mi dadza s6edge za 115 zl na 24 mc z no limit wszystko to biore. Nie dadza. Dlatego tel kupiony za 2k w ratach 0% i abo z no limit wszystko za 30zl.


reklama