, Android Meizu Newsy Smartfony Telefony

Meizu M5 oficjalnie: wytrzymały, budżetowy smartfon

fot. Meizu

fot. Meizu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • diaboł

  5,2″ z HD? przecież to zniszczy tylko wzrok

 • Marek

  Ogolnie stawiam znak „=” pomiedzy meizu i xiaomi ale tym razem redmi4 zmiazdzy tego m5….

 • Magoo

  Nie powiem lubię Meizu, ale faktycznie naprodukowali od cholery tych telefonów nie różniących się zbytnio. M3, M3 note, M3s, M3e, M3 max no i teraz M5. Teoretycznie różnice są ale wg mnie to wszystko robione jest ma jedno kopyto. Gdyby jeszcze wsadzili aparaty od sony to rekompensowałoby ten bajzel. Niestety tylko m3e oraz mx6 i pro 6 mogą pochwalić się dobrą optyką.

 • did4skalia

  Nie no – z całym szacunkiem MEIZU, ale z czym do ludzi?
  Już przy serii 3 nie było różowo, a teraz?
  1) Mamy o 0,2 cala większy ekran, przy tej samej rozdzielczości co M3 – jednym się to spodoba, drudzy spytają czemu nie Full HD. Ja bym chyba był po stronie tych pierwszych. Problem w tym, że przecieki mówią o Xiaomi redmi 4, który ma mieć 5 cali i rozdziałkę Full HD.
  2) Ten sam procesor co w MEIZU M3 – MediaTek MT6750 – czyli żaden progres. Problem #2 w tym, że przecieki mówią o Xiaomi redmi 4, który ma mieć Snapdragona 625, a jest on nie tylko wydajniejszy, ale (dla mnie najważniejsze) na dodatek wytworzony w niższym procesie technologicznym (14 nm).
  3) Bateria urosła(w porównaniu do MEIZU M3) o magiczne 200 mAh. A już Xiaomi redmi 3 ma baterię na poziomie ponad 4000 mAh. Problem #3 jest taki, że przecieki mówią o baterii 4000 mAh w Xiaomi redmi 4.
  Nie wiem jak inni, ale ja jestem dość rozczarowany… A jeżeli przecieki okażą się prawdą… Quo vadis MEIZU?


reklama