, Android ASUS Newsy Telefony

ASUS ZenFone 3 Max w Polsce. Na ten telefon warto zwrócić uwagę

ASUS Zenfone 3 Max_3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • joten52

  ASUS robi świetne rzeczy, ale leci w durnia niestety. Mam ZenFona 2 551 ML, tego najbardziej wypasionego. Od ubiegłego roku było głośno o aktualizacji. Wreszcie coś ruszyło. Czekam już czwarty miesiąc i nadal nie mam Androida 6. Na moja interwencję, od firmy dostałem zbywającą odpowiedź, ŻE MAM SOBIE POBRAĆ I ZAINSTALOWAĆ SAM. Przy okazji naczytałem się ostrzeżeń, że źle pobrany, albo skasowany przypadkiem plik, albo coś tam coś tam… to mogę załatwić telefon na amen. Dosyć, żeby odebrać chęć na jakiekolwiek samodzielne włażenie do oprogramowania telefonu. Poza tym te instrukcje co są, nie są czytelne dla laików, a przecież większość takich jest użytkownikiem smartfonów. Zaznaczę, że kiedy 4 lata temu w Samsungu Galaxy Note przechodziłem z Androida 4 na 5, to system sam zapytał czy mam pobrać, a potem pobrał, zainstalował i uruchomił go w nowym układzie. Trwało to 40 minut i palcem nie musiałem kiwnąć. Tutaj zaś chcą nas wpędzić w kłopoty. NIGDZIE NIE MA INSTRUKCJI KTÓRA W SPOSÓB CZYTELNY I JEDNOZNACZNY POPROWADZIŁA BY KLIENTA DO SKUTKU. POZA TYM CZEKAM NA ZENFONA 3 MAX, KTÓRY MIAŁ MIEĆ 6″ EKRAN, BATERIĘ 4100, 3 GB RAM-u. I CO? NIC. CISZA. WYPUSZCZAJĄ ZA TO JAKIEŚ ZGNIŁKI, STARE UKŁADY, MARNE PARAMETRY, A TEGO BADZIEWSTWA JEST NA TYSIĄCE. Cenię firmę, bo mam jej komp stacjonarnyo świetnych parametrach, tablet, i tego smartfona.

 • kkehvch

  jak zwykle brak NFC ??

  • grzegorz

   Szkoda mogło być – nfc

 • Puerlex

  Przyznam że nie orientuje się jak sytuacja z OTG wygląda dla iphone 6s i stąd moje pytanie : czy dam go radę podładować za pomocą tego Asusa? W zasadzie nie potrzebuje drugiego telefonu ale zastanawiam się nad awaryjnym ponieważ iphone popołudniu czasem nie daje już rady a nie mogę sobie pozwolić na brak telefonu. W związku z tym analizuje kupienie dodatkowego telefonu na który w razie wyłączenia się Iphona przekierowywane byłyby połączenia – i fajnie jakby ten drugi telefon miał mocna baterię.

  • Edi

   Taniej ci wyjdzie kupno bateryjne case albo powerbanku.

   • Puerlex

    Mam case z baterią i powerbank ale to nie rozwiązuje całkowicie problemu. Z powerbankiem ni jak rozmawiać a Case jeszcze w miarę ale ni cholera w kieszeń się nie mieści. Doładowanie iphona z powiedzmy takiego Asusa to miły dodatek ma być tylko. Założenie podstawowe jest takie że w razie jak padnie iphone to wszystkie rozmowy będą przekierowywane na drugi telefon (formalnie to będzie inny numer ale dzwoniący nie będzie wiedział że dodzwonil się pod inny numer). Stąd musi mieć duża baterie (przy tym będzie miał wyłączone wszystko co zjada baterie – wifi, bluetooth, net, itp) i takich telefonów jest kilka ale niewiele z nich ma możliwość podładowania innego telefonu a to wydaje się być, przy moim celu, fajnym uzupełnieniem.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   NIe powinno być problemu z ładowaniem iPhone’a, gdyż wsparcie dla OTG musi mieć tylko urządzenie oddające energię. Ważne jest tylko aby mieć specjalną przejściówkę z microUSB na standardowe USB, którą wpinasz w ASUSa. Z tego co się nie mylę powinna być w zestawie ze smartfonem.

   • Linek

    Wyżej bys postawił Zenfone 3 Max, LG X Power, czy Moto G Play, a może czekał na spadek cen X Play? Zależy temu komus, komu obecny tel siada na baterii, szybkości neta i ogólnego działania i aparacie, ważna jest też niezła wytrzymałość.


reklama