, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 7: szczegóły na temat programu wymiany w Polsce

galaxy-note7-key-visual-note7-blue-water-resistant-28102355814-o-Custom

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wiesiorowerzysta

  Grzes. Pytanie widocznie kierował również do siebie 😉

 • Seba

  Czy ktokolwiek umie czytać ze zrozumieniem?!
  Faktycznie PIS musi zmienić system oświaty bo stajemy się tak samo ogłupieni jak Amerykanie…
  Zwrot tylko dla telefonów zakupionych po 11.10.2016. Więc wygląda na to że Samsung część kosztów przerzuci na klientów sprzedając S7 po zawyżonej cenie. Zresztą Voucher też będzie do ich oficjalnego sklepu gdzie znowu za coś przepłacimy lub po prostu go zgubimy…

  • Grzes

   Naucz się czytać zamiast od razu wypisywać bzdury. Wyraźnie jest napisane ,że telefon musi być zakupiony przed 11 października ,a nie po 11… Widzisz i nie grzmisz…

  • Archi3

   Kto mądry bierze s7 Edge przy takiej cenie? Mozesz spokojnie oddać note i kupić s7 Edge i jeszcze ponad 1000 w kieszeni…a informacja mówi o dacie zakupu przed 11.10 nie po.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1703643133281868/ Robert Tąta

   Nie twórz fikcji w rozumowaniu i nie wprowadzaj w błąd. Naucz się czytania prostych tekstów ze zrozumieniem (2-3 klasa szkoły podstawowej)…
   ZWROT DOTYCZY URZĄDZEŃ ZAKUPIONYCH DO 11 PAŹDZIERNIKA 2016 R. WŁĄCZNIE!

   • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1703643133281868/ Robert Tąta

    Jeżeli ktoś zakupił to urządzenie po dniu 11 października b.r. to też ma prawo domagać się zwrotu pieniędzy. Mógł ktoś o tym nie wiedzieć, a informacja firmy Samsung nie stanowi prawa w Polsce, a tylko nieznajomość prawa…. itd.
    Ponadto, co to jest za wstrzymanie sprzedaży, jeżeli producent przewiduje możliwość sprzedaży tych urządzeń po zakreślonej przez siebie dacie? W sądzie sprawa do wygrania!

 • Misha

  Jak sprzedają na Vat marża to raczej nie mają dowodu zakupu

  • Eleven

   Nawet jak mają to sprzedają na vat marża. 😉 Czasami ktoś zostawiając telefon zostawia też oryginalny dowód zakupu.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1703643133281868/ Robert Tąta

   A co ma piernik do wiatraka? VAT- marża oznacza tylko tyle, że z fiskusem rozliczasz się z podatku VAT od samej tylko marży (VAT jest naliczany tylko od marży). Komis nie jest skupem. Towar wstawiony do komisu przez klienta, jest własnością klienta. W związku z wstrzymaniem sprzedaży tych urządzeń, urządzenia te powinny wrócić do klienta.

 • Ak

  Te Janusze zarobią większą kase niż zapłacili za Note7,Samsung zwraca kase jak masz dowód zakupu,a te Janusze raczej maja.

 • Misha

  Ciekaw jestem co te Janusze z komisów zrobią z Note 7? Nikt im kasy raczej nie odda. Pytanie czy znajdą większego Janusza, który to kupi?

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1703643133281868/ Robert Tąta

   Towar wstawiony w komis nie jest własnością komisu, a klienta który go wstawił. Inaczej sprawa wygląda w przypadku tzw. punktów skupu
   W każdym przypadku (nawet w przypadku braku dowodu zakupu) można domagać się od Samsunga zwrotu ceny „średniej”. A jeżeli się nie zgadzasz z tą „ceną średnią”, a masz dowód zakupu, to możesz żądać zwrotu pieniędzy, które faktycznie zapłaciłeś. W przypadku odmowy należy przesłać do Samsung Polska swoje roszczenie wraz z informacją, że w przypadku odmowy skierujesz sprawę na drogę postępowania sądowego. Gdy to nie pomoże zostaje UOKIK lub sąd, a jest w tym przypadku wyjątkowo duża szansa na wygranie procesu (nawet bez pomocy prawnej, przez przeciętnie ogarniętego człowieka. Troszkę mniej kumaci mogą skorzystać z pomocy prawnej – np. adwokata).

 • Wiesiorowerzysta

  Telefon oddasz sieci, a abonament pozostanie Ci w prezencie 😉
  W teorii, operatorzy powinni anulować wszystkie podpisane umowy dotyczące zakupu Note 7, ale który i jak się zachowa, to już inna historia. Podejrzewam, że raczej będą proponować inne urządzenie, chociażby SGS7 Edge, oferując dodatkowo lepsze warunki umowy. Oczywiście, to tylko przypuszczenia, nie wiem konkretnie, czy tak właśnie będzie wyglądać zwrot Note 7 u operatorów.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1703643133281868/ Robert Tąta

   Umowę podpisałeś na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Nie ma więc podstawy jej „anulowania”.
   Jednocześnie zawierając umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, zawarłeś umowę ratalną na sprzęt. W tej umowie masz wartość tego urządzenia (nie mylić z kwotą jaką wpłaciłeś przy zawarciu umowy). Możesz się domagać kwoty kredytu na to urządzenie (chyba, że Samsung zaoferuje Ci wyższą kwotę do zwrotu ☺). Możesz więc wziąć pieniądze i kupić sobie co chcesz (możesz nawet przepić te pieniądze☺). Możesz też zgodzić się na model edge.
   Pamiętaj jednak o tym, że będziesz musiał płacić abonament do końca terminu umowy oraz będziesz musiał spłacać raty kredytu do końca terminu umowy (chyba, że operator zaproponuje inne rozwiązanie, ale nie ma takiego obowiązku (tylko dobra wola).

 • p

  a co w wypadku abonamentu wysokiego podpisanego z note 7 ?

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

   ,,7. Dla klientów, którzy zakupili Note7 u operatora wraz umową usług telekomunikacyjnych, kwota zwrotu równa się średniej cenie rynkowej Note7 na rynku polskim wyliczonej statystycznie przez wyspecjalizowany podmiot.”

   • Alex81

    Czyli cena będzie wyższa,czy niższa niż 3799 zł ?

    • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

     Nie mam pojęcia, ale wyższa to raczej nie 😉

 • Jjkl

  Ten voucher powinien być więcej warty by ludzie zostali z marką Samsung. Żadne to zadośćuczynienie, że dostaniesz galaxy s7 w zawyżonej cenie i 200zł bonu. Chyba każdy trzeźwo myślący człowiek wybierze całkowity zwrot kosztów.

 • http://www.casetrend.pl/ Marian

  W USA wprowadzono prawo zakazujące wnoszenia smartfonów Galaxy Note 7 na pokłady samolotów… 🙂


reklama