W sieci pojawiły się plotki na temat premiery nowego flagowca Samsunga. Według przecieków, Samsung Galaxy S8 ma pojawić się już na początku przyszłego roku. Czy tym razem znów pośpiech będzie popłacał koreańskiej marce?
Koreańska marka ma obecnie mocno pracować nad nowym smartfonem, który pojawi się już na początku przyszłego roku. Samsung tworzy model Galaxy S8, który ma być kolejnym flagowcem i dołączyć do istniejącej już serii urządzeń. Szacowana premiera urządzenia miałaby się odbyć przed otwarciem corocznych targów Mobile World Congress, jakie przypadają na marzec. Bardzo możliwe, iż Samsung zdecyduje się pokazać Galaxy S8 dokładnie 27 lutego przyszłego roku.
W sieci pojawił się teaser, który ma być grafiką promocyjną Samsunga przeznaczoną dla konferencji Unpacked, jaka odbędzie się w przyszłym roku. Wiadomo jednak, że tego typu materiały bardzo łatwo podrobić, także przymknąłbym na to oko. Z drugiej strony, jaka firma decydowała by się na stworzenie tego typu zapowiedzi tyle miesięcy przed oficjalną premierą, prawda? Coś więcej tutaj ewidentnie śmierdzi, jednak plotki o samej prezentacji nowego modelu mogą faktycznie okazać się prawdziwe, i Galaxy S8 zadebiutuje dokładnie pod koniec lutego.
W Samsungu Galaxy S8 zobaczymy najpewniej brak fizycznego przycisku Home oraz brak złącza na słuchawki – taki sam ruch, na jaki zdecydowało się Apple. Oprócz tego pojawi się również podwójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy, złącze USB typu C oraz szybki procesor (bardzo możliwe, iż będzie to jednostka Exynos).
Więcej przecieków oraz plotek pojawi się zapewne z czasem. Urządzenia Samsunga cieszą się dużą popularnością i zazwyczaj wiadomo o nich niemalże wszystko przed samą premierą.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Honor Win Turbo oficjalnie zapowiedziany przez producenta na 29 maja. Dzięki przeciekowi z Chin znamy…
Samsung Galaxy S27 Pro otrzyma ekran o przekątnej zaledwie 6,47 cala, ale mimo tego ma…
Już niedługo odbędzie się premiera najnowszej serii OPPO Reno 16. Niemniej wiemy, czego możemy się…
HMD Vibe 2 zgodnie z zapowiedziami zadebiutował, ale w Europie nie ma dla niego miejsca.…
Mega petardy pojawiły się Epic Games. Cotygodniowe rozdawnictwo jest jeszcze lepsze niż ostatnio. Chętni przez…
Wiedziałem, że tak będzie. vivo V70 5G staniał w Polsce brawurowo: aż o 22,5% i…