, Apple Newsy Smartfony

Najtańszy iPhone = wolniejsza pamięć. Oszczędności według Apple

iphone 7 vs iphone 6s vs iphone 6

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Strampek

  Pytanie jak to się przekłada na stare iPhony 6s bo też mają inną pamięć też jest wolniejsza ?

 • boost3r

  Nigdy Appla. Jak im nie wstyd tak oszukiwać ludzi. Co niektórzy tutaj jeszcze twierdzą że to deszcz pada a nie Apple leje na nich. ISHEEP są wszędzie ;/

  • Kowal666xxx

   Zarówno owce Apple i Samsunga plują na siebie tworząc wojnę androida i iOS 🙂 a tak trochę zdrowego podejścia panowie….Samsung to nie wyłącznie Android bo są inni,zresztą robiący to lepiej niż Samsung i tu apel do wszystkich „fanatyków iOS”…..nie drwijcie z androida przez niedoróbki Samsunga….z drugiej zaś strony apel do androidowców (samsungowców) doceniajcie iOS pod kątem optymalizacji…..z innej strony spójrzcie na sense htc,ktore jest pomostem między andrutem i iOS…. nakładka Htc zdaje się być perfekcyjną i optymalizacją jest na poziomie iOS…..takie moje subiektywne zdanie,korzystając z obu platform

   • Navarro

    Tutaj przyznam ci rację. Korzystam z HTC i tak pod względem działania jak i jakości wykonania jest bardzo blisko Iphona.

  • Edi

   Dowcip polega na tym, że nawet ten najwolniejszy ma pamięć dwa a nawet trzy razy szybszą od telefonów z Androidem.

 • Wons

  Haha nie moge patrzeć jak wyznawcy apple cieszą się że są oszukiwani i jeszcze wychwalają temat: tak, tak mamy wolniejsze pamięci i slusznie.
  Prawda jest taka: różnica między 16 a 32 gb to 8 dolarów, różnica między 32gb wolniejsze od 32gb szybsze to 2 dolary.

  Jesteście oszukiwani o 2 dolce kakaowce

  • Edi

   Nawet ten najwolniejszy ma pamięć dwa a nawet trzy razy szybszą od telefonów z Androidem

 • Wons

  Haha nie moge patrzeć jak wyznawcy apple cieszą się że są dymani i jeszcze wychwalają temat: tak, tak mamy wolniejsze pamięci i slusznie.
  Prawda jest taka: różnica między 16 a 32 gb to 8 dolarów, różnica między 32gb wolniejsze od 32gb szybsze to 2 dolary.

  Jesteście dymani o 2 dolce kakaowce

 • mstw

  Androidowe psy szczekają, a karawana Apple jedzie dalej. 🙂

  Tylko ktoś, kto nie korzystał zarówno z Androida jak i iOS, uprawia takie fanbojskie komentarze.

 • Mr Vik

  Apple nie oszukuje, to Wy źle podchodzicie do sprawy. Otóż ta wolniejsza pamięć jest standardem, a to, że w niektórych wersjach jest szybsza pamięć to tylko bonus od hojnej firmy, więc zamiast narzekać na Apple wysławiajcie go! Kto inny za darmochę dałby w wybranych modelach szybszą pamięć i jeszcze był na tyle skromny, by się tym nie chwalić?

 • Cynik

  Kiedyś był taki kawał: kto to jest dyplomata? Dyplomata to ktoś, kto ci powie sp…j, a ty si bedziesz cieszył na nadchodząca podróż.

  Apple zatrudnia świetnych dyplomatów.

 • http://gravatar.com/oklej oklej

  Nie bez przyczyny stali się najbardziej wartościową marką – dzięki „udziałowcom” 🙂

 • adamo1139

  Przy iP 6S było to samo i jakoś nikt dramy nie robił. BTW 6S 128GB miał 1600MB/s odczytu. Ja nie mam o to pretensji do Apple, bo nigdzie się nie chwali, że ich pamięć ma prędkość powyżej 1GB/s, a pojemności pamięci są przecież prawdziwe. Jak się nie mylę, to przy instakowaniu aplikacji jest coś na styl Random Write, także ja pośród tych testów nie widzę prędkości odczytu losowego.


reklama