, Promocje

Promocja: do 1200 zł z kodem w Mediaexpert [do środy]

-me-201610-1200

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • makapaka

  Oj płaczecie dziewczyny strasznie. W ME sa dobre promocje często. Jasne, że część jest słaba, ale to jak wzędzie. Ja tam póki co dorwałem u nich na swoje potrzeby 2 fajne promki, gdzie rzeczywiście oszczędziłem kilka stówek. Ja osobiście ich lubię

 • smg

  Media Expert to dla mnie jedna wielka ściema z ich obniżkami. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie kiedyś Neonet. Kupiłem u nich TV o 10% taniej niż najniższa cena w necie.
  Euro miewa dobre okazje w sklepie internetowym.

 • http://gravatar.com/aaaaaapl Raiven

  We walentynki robili dobre „promocje” w salonie. Rzuciłem okiem na jakąś drogą lodówkę Samsunga bo była 700zł „taniej” niż zwykle. Promocyjna cena oczywiście pokrywała się ze średnią na ceneo :D. Po walentynkach promocja została ;).

 • Ja

  Tak zrobilo euro rtv agd z p9 lite. Wszyscy wprowadzili go za 1300 a euro wprowadziło za 1500 by po jakimś czasie jakimś totalnym cudem obniżyć cene fo 1300 zl…

 • Tadeusz Tadeo

  Te pseudo „promocje” wyglądają tak np. telefon, który normalnie kosztuje 999 zł (sugerowana cena detaliczna ustalona przez producenta), kilka dni przed wprowadzeniem tej „promocji” jego cena nagle wzrasta do 1199 zł, po czym w ramach niepowtarzalnej „okazji” telefon ten ponownie kosztuje aż o 200 zł taniej, czyli 999 zł :D. Dramat po prostu. Nie rozumiem, kto się jeszcze łapie na te tanie „sztuczki”. Zapewne są to „janusze biznesu” :).

 • piotr

  Promocje w Media Expert jak zawsze są komiczne i mają jeden wspólny mianownik – nie są żadnymi promocjami.


reklama