W benchmarku GeekBench pojawił się LG G3 z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie. Czyżby LG szykowało niespodziankę dla właścicieli tego modelu?
LG G3 to smartfon z ponad dwuletnim stażem na rynku, a w świecie Androida raczej niezbyt często taki model otrzymuje aktualizację do kolejnej wersji zielonego robota. Być może LG szykuje w tym temacie niespodziankę.
W GeekBench pojawił się LG G3 z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie, co może być dla nas sygnałem, że Koreańczycy testują nowe oprogramowanie dla tego modelu. Oczywiście trudno to brać za pewnik, gdyż w grę może wchodzić choćby nieoficjalne oprogramowanie. Sprawę komplikuje zamieszanie wokół API Vulkan i sterowników od Qualcomma. Ta sprawa ciągle nie jest jasna – w końcu Motorola zapowiedziała Androida 7.0 Nougat dla Moto G4 Play ze Snapdragonem 410, który też w teorii nie spełnia wymagań.
Jeśli jednak rzeczywiście LG G3 otrzyma Androida Nougat, to będę naprawdę pod wielkim wrażeniem.
Źródło: GeekBench
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…
Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…
POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…
Jaki uchwyt samochodowy marki Xblitz warto dzisiaj kupić? Sprawdzam wybrane modele i szukam najciekawszej propozycji…