, LG Newsy Smartfony

LG G6 nie zaskoczy nas wyglądem

LG G5 / fot.gsmManiaK.pl

LG G5 / fot.gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wiesiorowerzysta

  A mnie do gustu przypadła możliwość ukrycia przycisków ekranowych, w moim V10 dla wybranych (przez siebie) aplikacji. Świetna sprawa, jeśli chce się mieć cały ekran do dyspozycji bez widoku przycisków ekranowych-funkcyjnych.

 • Acze

  Hmm… Mam G5 po S5 nie widziałem może takiego boom w przeskoku jak po między s1plus a s5 :).
  Telefonik jest naprawdę super, mam do niego dodatkowa ładowarkę z dodatkowym akumulatorem.

  Co było fajne w S5 .. Czego nie mam w G5 ?
  – Nie ślizgał się tak jak G5 bo tył był wykonany z fajnego materiału (tutaj w g5 kupiłem sobie taką bezklejową naklejkę antypoślizgową)
  – S5 miał trochę bardziej cukierkowy ekran… Ale na G5 jest też bardzo ładny obrazek flat. Jasność podobna
  – brakuje mi w lg g5 S Szukacz i jak by mi ktoś dał pomysł w jaki sposob takiego pseudo S Szukacza mieć na g5 to bym był bardzo wdzięczny.
  – S5 miał dotykowe guziki na dole a w G5 mamy programowe w postaci panelu… I najbardziej wkurza mnie to że czasami chciał bym je mieć po lewej stonie a nie ciągle po prawej.

  A plusy ?
  Jestem mega zadowolony że tyle nie przepłaciłem, i jak widzę na orange play plus itp … Że trzeba dopłacić do samsunga s7 czy htc 10 po 1000zł 🙂 a procek ten sam … Przykre to jest 🙂
  Dziś właśnie od 6rano sporo smigam pociągami w ktorych nie mam ładowania … Właśnie niedawno zapakowakowałem sobie kolejnego akumulatorka w 3sec i o prąd się nie martwie.

  Aparat jest rewewlacyjny, jestem profesjonalnym operatorem i tym g5 i jego szerokim i zwykłym obiektywem dobrze się bawie…
  Zainstalowałem sobie też nowy soft do kamery i mam manualną ostroś przy filmowaniu na co pozwalał tylko v10 i v20.

  Lg to bardzo dobry smart w rozsadnej cenie tylko Janusze za wszelką cene robią sobie problem aby się wyróżnić… Tak naprawdę liczą się tylko bebechy panowie i panie.

  • Freeride

   Przyciski w g5 można sobie zmieniać jeśli chodzi o kolejność jak się chce. Wystarczy wejść w ustawienia wyświetlacza -> domowe przyciski dotykowe -> kombinacja przycisków i przeciągnąć – zmienić kolejność lub dodać dodatkowe.

   • Acze

    Tak Freeride, wiem o tym, mi chodzi o to że chwyć sobie LG lewą ręką, ekranem poziomo, obracając telefon panel home zawsze wędruje na prawą stronę, ja bym chciał sobie go czasami mieć po lewej.
    W samsungu nie był to problem bo miał fizyczne guziki dotykowe, i jak obracałem sobie tela na lewo lub prawo to home był tam gdzie chciałem.

    A masz coś do zaproponowania na wzór Samsungowego „S Szukacz” ?, potrzebuje czasami wyszukać jakąś treść w smsie czy zamiast szukać czegoś to wyszukać takim pseudo S Szukaczem… przydało by mi się to.

    Jeszcze jak tak porównuje tą s5 do g5 …. to ten czujnik pulsu też był spoko, nauczyłem się trochę wykrywać swoje nastroje i serducho bo badałem się codziennie i fajne statystyki mogłem stworzyć… jak nie paliłem, jak zacząłem palić, energy drinki… a pulsometr był naprawdę niczego sobie.

    ogólnie dzięki za zainteresowanie Freeride 🙂
    Pozdro

 • Wiesiorowerzysta

  Jeszcze daleko do potencjalnej premiery G6, by snuć jakiekolwiek domysły w kwestii budowy tego urządzenia i tak naprawdę niewiadomo, czy i jak będzie wyglądał LG G6. Poza tym, nie ma wiarygodnego źródła, opisującego jego budowę, więc, po co niepotrzebnie się nakręcać?

 • https://plus.google.com/105410437546460923301 100000

  Może niech te moduły Zainstalują sobie w głowie żeby trochę pomyśleć i nie stworzyć znów tak bezsensownego smartfona co czym świadczą słabe wyniki sprzedaży , Totalna porażka.
  LG Wróć do koncepcji G2, daj metal , szkło, brak ramek po bokach i będzie super

 • Beaviss

  Brak pomysłu na siebie lub zły pomysł, prowadzą wielkie firmy na dno, szkoda bo im większa konkurencja korzystamy na ty my konsumenci

 • Marek

  Szkoda. Zamiast porzucić niesprawdzone rozwiązania i wrócić do filozofii z G4 lepiej dalej brnąć w guano zwane modułami.
  Zastanawiam się, czy LG nie naśladuje HTC, Sony i Microsoftu


reklama