, Apple Newsy Smartfony Technologie

Apple pracuje już nad iPhone’m 8. Nie będzie 7S?

fot. pexels

fot. pexels

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kress

  Gajeno: jak bym chciał iść do wróżbity, to bym poszedł. Od tego typu portali raczej oczekuję poważnego podejścia do tematu, a nie wpisu typu: napiszę byle co o Apple, a i tak leszcze klikną. Pudelko-maniak i tyle.

 • Gajeno

  A czego sie spodziewaliście? szczegółów, konkretow? Portale takie jak ten, żyją z domysłów i plotek. A żyją z reklam które tu oglądacie, makac w nosie wasze komentarze. Najważniejsze, że sie kasa zgadza. Modnym i lubianym firmom takim jak właśnie Apple, bardzo zależy na tym aby bylo o nich głośno w mediach i internecie. Przez co przyzwyczajają do siebie rzecze niczego nie podejrzewając ych naiwnych konsumentów.

  Tak bardzo my Polacy łaknelismy zachodu że nie zauważyliśmy jaki on naprawde jest, i jak bardzo uzależnił nas od ciężkiej pracy i konsumowania coraz co droższych dóbr. No bo jak nazwac kogoś kto podnieca się każdym nowym Srajfonem, którego koszt produkcji nie przekracza 150$, a placi za niego nie mniej jak 1000 dolarów.

 • JanWar

  Najlepsze z „artykułu” jest to zdanie:
  …Nie wiem czy Apple jest gotowe ze swoimi planami na tak wielką zmianę, ale obecne przecieki wskazują, że przynajmniej w tym kierunku ma zamiar zmierzać…
  Czyli nie wiem czy Apple zmierza, ale są przecieki, że ma zamiar. Większego wodolejstwa w Internecie nie widziałem.

 • Najsu

  Toż to jakis troll pisal xD
  „iPhone jest kultową marką, w dalszym stopniu wyznaczającą trendy i kojarzącą się z bogactwem” aż sie zaksztusilem sniadaniem xD w juesej każdy czarnoskóry, pracownik fizyc, ny najniższego szczebla chodzi z iphonem w ręce, na naszym kontynencie, kazdy nowo osiedlony „imigrant ekonomiczny” po dostaniu pierwszego zasiłku biegnie po ajfona, a tu autor używa slow „bogactwo i kultowa marka” xD malo tego, to ze akurat taka grupa osób go używa nie jest przypadkiem, to prości ludzie, w większości przypadków bez wykształcenia, a taką tluszcza najlatwiej sie steruje, wmawia, ze cos „jest emejzing”. W moim otoczeniu bliższym i dalszym, mam tylko potwierdzenie tego faktu, właściciele ajfonow to tempaki, ktorych przerasta konfiguracja nowo zakupionego laptopa, zmiana systemu po dwóch lata używania, czy podłączenie kina domowego, do czego wzywaja firmy, bo sa tak ograniczeni. Baaa, mało tego, nie istotnym jest fakt, czy to ‚Zamożna pani księgowa’, czy pracownik :na taśmie w fabryce’, łączą ich te cechy, oraz fakt, „ze jest tylko jeden najlepszy telefon na rynku” – bez znaczenia czy maja w dłoni 7 czy jeszcze starego 5s, jest najlepszy! xD

  Ps. Odnosnie artykułu, sprawa jest prosta, samsung dogonil uch z numeracja, nie moga nazwac sprzetu „7s,7x, 7amajzing”, bo na rynku będzie galaxy s8, a nóż widelec grupa odbiorców powie „Grażyna, tu widze 8, pewnie lepsza je! Janusz, to bier ja, wstyd 7 brac jak juz je 8 od samsunga”. Ot.

 • Acze

  Bo teraz będzie s8 a potem dopiero 8 – tak aby coś było a przy okazji na złość samsungowi zrobią :p

 • http://gravatar.com/troya1000 troya1000

  Ta… jak co roku będzie to samo, a głupcy i tak polecą do sklepu, pomimo że poprzednia generacja to w zasadzie to samo.

 • rejk

  Z cyklu „jak napisać 6 akapitów o niczym”.

  • kress

   Szef kazał napisać, wierszówka wpadnie. Gsmmaniak robi się powoli Applemaniakiem. Coraz mniej mi się chce tu zaglądać.

   • Olka

    Tu właśnie można poczytać o rożnych markach. Zobacz komórkomanię – tam powinni zmienić nazwę na japkomania… Tam przestałam czytać cokolwiek, bo poza applem i szajsungiem mało można dowiedzieć się już czegokolwiek o nowościach na
    rynku gsm…

    • rejk

     Nie chodzi o to, że o japku, tylko o „merytoryczną” część wpisu (bo artykułem to ciężko nazwać).

     „Apple pracuje już nad iPhone’m 8” – a co w tym dziwnego? Co roku tak jest i to w każdej firmie. Skończą pracować nad modelem, jest premiera i od razu pracują nad następnym (a prawdopodobnie zaczynają pracować nad następcą jeszcze przed premierą obecnej wersji). Przecież cykl koncepcyjny+projektowy+produkcyjny nie trwa miesiąca i chyba każdy średnio rozgarnięty człowiek jest tego świadomy.

     Dywagacje o nazwie – tak, super plotka. Jeszcze miesiąc temu nikt na sto procent nie wiedział, czy będzie iP6se, czy iP7, ale teraz jest stoprosprawdzoneinfo!!!111! że będzie iP8. „Bo ktoś powiedział 8”.

     Kolejne bzdurne klepanie nic nie znaczących „plotek”, „przecieków” i „sensacji”. Od razu Wam powiem – będzie się nazywał iP8 albo iP7s – #mindblown.

     Albo the new iPhone! :O

     • Olka

      Tak, zrozumiałam i się zgodzę. Nie lubię czytać co drugi dzień o prawdopodobieństwach jak będzie zwał się model itp. Taki wyścig szczurów, kto trafi najszybciej i zostanie mistrzem pudelka. ale mimo wszystko tu jest to bardziej znośne niż na innych blogach 😉

 • Beaviss

  Oz kruca fix co za wiadomość aż mną wstrzaslo


reklama