, Newsy Xiaomi

Xiaomi ma zamiar otworzyć 1000 sklepów stacjonarnych

fot. Xiaomi

fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • macsee

  Chce otworzyć 1000 sklepów, ale nie ma nigdzie informacji, że choćby 1 będzie w Polsce. Może otworzą gdzieś w jakimś dużym mieście typu Warszawa, Poznań czy Wrocław XIAOMI STORE i to wszystko. I będzie tam raczej prezentacja produktów niż sprzedaż. Sprzedażą oczywiście zajmą się nasi kochani dystrybutorzy 🙂

 • Eryk333

  Pamiętajcie moje słowa chodzi o hajs to raz a dwa mają Polaków za naiwnych i myślą że będziemy kupować za takie ceny jak flagowce Samsunga Sony cz Apple to proste taki smartfon kosztuje 2 lub półtora raza mniej w produkcji a oni chcą 3 razy tyle robią błąd tyle sklepów bo jak nie wypali do celu zamierzonego firma straci i zyski nie będą takie jak się spodziewali ja zauważyłem coś jeszcze pamiętacie pierwsze chińczyki jak tanio było a teraz zaczynają dobijać do cen flagowców z wyższej półki na dłuższą metę zobaczymy jak ceny unormują się w Polsce na dzień dzisiejszy nie widzi mi się pozdr.

 • accent

  Od razu 1000 sklepów.
  Niech założą po jednym w każdym województwie.
  Po roku będą wiedzieli , czy to się opłaca.
  Dla konsumenta(poza ceną) to czysty zysk. Można obejrzeć przed zakupem, sprawdzić czy nic nie trzeszczy. A w razie problemów z działaniem -oddać do sklepu.
  Poza tym jak będą sklepy, to będzie też serwis na miejscu.

 • Seba

  Według mnie akurat to jest niepotrzebny ruch ze strony Xiaomi, bo koszty wzrosną i nie sądzę by w epoce internetu była potrzeba by tyle sklepów otworzyć. Na zyski się to raczej nie przełoży.


reklama