, Newsy Virgin Mobile

Virgin Mobile niebawem ruszy z ofertą abonamentową

fot. gsmManiaK.pl

fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maksymilian

  Na początku niech Virgin Mobile weźmie się za uregulowanie pracy swoich punktów partnerskich. Informacje z pierwszej ręki: tego typu punkty nie dostają żadnych informacji, powtarzam żadnych informacji odnośnie oferty operatora. Jeśli Virgin wprowadzi ofertę abonamentową a mimo to nadal zabraknie informowania partnerów o swojej aktualnej ofercie to wyobraźcie sobie Państwo sytuacje w której klient przychodzi podpisać umowę na usługi a osoba go obsługująca może tylko przekazać informacje które znajdzie w systemie w którym będzie wybierać te ofertę. Żadnych szczegółów 🙂

 • Najsu

  Ciekawe czy przebija swoja oferte #29… Bo co za sens brac abonament gdy oferta prepaid bedzie lepsza 🙂

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Może będą mieli atrakcyjne ceny smartfonów.

  • rejk

   No czymś będą musieli skusić.

   Poza tym jest pewien procent konserwatywnych klientów, którzy nie chcą oferty na kartę „bo nie”. Sam ojca namawiałem chyba ze 2 miesiące. Zdecydowanie wolał wziąć droższą i gorszą ofertę z t-mobile, niż prepaid z Virgina – ot, siła przyzwyczajenia, którą trudno przezwyciężyć starszym ludziom.

   • Marcelo

    Nie ma co generalizować. Sam korzystam z postpaid nju i nie widzę najmniejszego sensu przechodzenia na prepaid. To jest kwestia doboru oferty do potrzeb, a postpaid też posiada zalety i w moim przypadku nie jest droższy od „karty”.


reklama