, Apple iOS Newsy Poradniki

Jak przyspieszyć iOS 10 na starszych urządzeniach?

fot. pexels

fot. pexels

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mr Vik

  Cała prawda o długim wsparciu dla iPhonów – owszem są aktualizacje dla starszych urządzeń, ale działają biednie i nie oferują wszystkich nowych funkcji.

  • Kris

   Tutaj nawet ciężko mówić o długim wsparciu skoro ip 6s, który jest oficjalnie w sprzedaży na stronie appla też ma ostre problemy na 10. Więc wychodzi, że wsparcie po roku to już fikcja, to topowe telefony innych producentów potrafią być dłużej wspierane i aktualizacja nie powoduje takich problemów z telefonem.

 • Kris

  Polecam wątek: myapple.pl/forum…ja/page-29, już jest 29 stron opisu z problemami, tam dla 5 nie polecają wgrywania ios 10.

 • Jajcarz

  To ciekawe jak iPhone 5 będzie chodził, hehe

  • http://www.gsmmaniak.pl/ michalw

   Nieco lepiej, ale i tak szału nie będzie 😀

 • Kris

  Wszystko to mam poustawiane w IP 6s a i tak bateria schodzi w oczach na 10. System jest tak nie dorobiony, że dawno nie spotkałem się z takim knotem. Do tego niespójna grafika, która wyglądy jakby jakiś student pierwszego roku robił te poprawki, np. po naciśnięciu ikony telefon 3d wyświetla się nowe menu 4 kontaktów z paskudną czcionką nie pasującą do reszty, ale już na wiadomościach jest stare, no po prostu masakra. Niby firma robi i telefon i oprogramowanie i nie może tego razem zgrać? Wiele lat korzystałem z androida i przeszedłem sporo aktualizacji i nigdy nie trafiłem aby telefon miał takie problemu a już żeby bateria trzymała połowę tego co na 9 to już w ogóle nie do przyjęcia. Wróciłem do 9.3.5, tyle że bajki o tym jak to długo telefony appla otrzymują wsparcie w stosunku do androida to można włożyć między bajki, Co z tego, że jest nowy soft jak nie da się z niego normalnie korzystać i trzeba zostać na starym. Skoro wypuszczają 10 na poprzednie urządzenia to powinni gwarantować jego poprawne działanie pomijając, że w kontekście całego systemu nie wiele się zmieniło procentowo. Dla mnie porażka na dzień dzisiejszy.

 • alek

  Moze w ogole wylaczyc smartfona?
  Wtedy przyspieszy na max.


reklama