, Apple iOS Newsy Smartfony Telefony

Użytkownicy skarżą się na słabą jakość rozmów w iPhonie 7

fot. Pexels.com

fot. Pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Agnieszka Lumia930

  Cóż podpisuję się pod tym, Od zawsze używałam flagowców i wcześniej były to nokie 6210, 6310, 6310i, N7, potem lumia 920, lumia 930, aż win się zesr.ł i trzeba było szukać alternatywy… Android nie wchodził w grę, bo zwyczajnie mi się nie podoba, więc padło na jabłko 7 plus, bo lubię duże telefony i potwierdzam, że jakość rozmów, a raczej głosu w słuchawce mojego rozmówcy w połączeniu komórkowym jest znacznie gorsza, niż było to w lumiach-gdzie głos był jakby ta osoba stała obok mnie… Ale cóż z tego, skoro wodotryski w jabłku zabijają nawet ten plus za rozmowy na lumii?

 • Błażej

  Ot plotki. Kilka wpisów na setki tysięcy użytkowników to równie dobrze może być czarny pijar konkurencji jak i wpisy znudzonych dzieciaków.

 • DeKo

  Nie chce nic mówić ale jakbyście czytali branżowe strony internetowe to wiedzielibyście, że takie problemy miał t-Mobile i wydał już odpowiednią łatkę.

 • Quell

  A tu piszą, że niektórzy właściciele iP7 reczywiście wiercili otwór w obudowie, by przywrócić gniazdko jack. Głupich nie sieją, ale czemu zazwyczaj są to owce?
  www.craveonline.com/desig…k#/slide/1

 • Acze

  aha te zakłócenia o których pisze występują niezależnie gdzie znajdują się te osoby dzwoniące z Play czy Plus – Tmobile nie wiem jak działa ale Orange na Orange jest super i nawet z lepszym pasmem przenoszenia.

 • Acze

  no to ja muszę dodać że od kiedy mam g5 ludzie sami od siebie mi mówią że nareszcie nie muszą dociskać ucha do słuchawki kiedy mówię – tak było na s5
  Mikrofon w s5 tak jakby miał problem z przenoszeniem niskich tonów głosu, i jak ktoś ma grubszy głos to słuchacz ma problem go zrozumieć bo robi się papka, taki problem był też na s3mini mojego brata jak miał tego smartfona przejściowo.

  A mam takie pytanko:
  jak dzwonią do mnie osoby z Plusa i Play to doświadczam od nich dość mocnych zakłóceń w postaci – trzask, coś jak by kichnął :), albo PSS lub gorsze głośne PSSSSSSSSSzszsz, lub pływający falujący dźwięk.
  spotkaliście się z czymś takim w tych sieciach ?

  mój kumpel (PLAY) mówił że mieszka pomiędzy dwoma nadajnikami i jego dom jest na ich granicy i dlatego mogą być trzaski.. ale dzieje się tak też u osób w Plusa – u nich jest więcej pssssszsz 🙂

 • ihaha

  ha ha ha za 4k problemy z rozmowami, skąd ten „fenomen japka” ?

  • fucg

   To samo z Note 7.

 • Michu

  Same problemy z tym iPhonem. Mieli rok na dopracowanie siódemki i mimo to wypuścili bubel.


reklama